Námet na knihu

katarinasamuel
28. feb 2022

Ahoj, ak máš pocit ze Tvoj život je namet na román napíš mi. Hľadám človeka, ktorý chce a bude ochotný vyrozprávať svoj zaujímavý osud.. 🙂
Som autorka ženských románov na SK úspešne som vydala desať kníh. Len seriózne okres Trenčín. Vďaka.

cosmic_origin
28. feb 2022

@katarinasamuel Ak sa môžem spýtať, ako sa volá tých 10 kníh, čo si vydala?

klaudi31
28. feb 2022

To by aj mňa zaujímalo. Lebo nepredstavujem si to takto, že autori hľadajú inšpiráciu takto po portáloch.

katarinasamuel
autor
28. feb 2022

Áno takto si hľadám námet 1 x , inak to bolo zo života okolo, ale došli mi zdroje) je to spôsob, ak Vám to nie je sympatické, je to v poriadku, je to Váš názor.

katarinasamuel
autor
28. feb 2022

@cosmic_origin Dotyk babieho leta, Nevera, Traja do páru, Viac Teba, Príbeh menom Filip, Milujem ťa-poviedky, Nikdy nie si sama, Nevesta, Neľutujem nič a ešte jednu som si sama vydala pod pseudonymom. Píšem to kvôli tomu, že to myslím vážne. Píšte len seriózne záujemkyne, ďakujem.

katarinasamuel
autor
28. feb 2022

Zabudla som poslednú knihu Lovec. nerobím si reklamu, hľadám dievča, ženu, kto MÁ záujem. Pekný večer.

mimkax
8. mar 2022
katarinasamuel
autor
9. mar 2022

@mimkax ok aj by ste mali záujem sa stretnúť? Prípadne ak chcete, napíšte mi do správy približne o čom... ďakujem)