Najlepšie knihy o výchove

20. sep 2023

Caute, ktore to podla vas su. Su take co vam zmenili pohlad na vychovu, take co vam otvorili oci???? Take,ze ked ste ich citali,ste si v duchu povedali- Co to svojim detom robim??? Nieco som uz precitala, nieco este zhanam, nieco ma " sklamalo" a nieco naopak prekvapilo. Tak ake su podla vas tie najlepsie?

zafir01
20. sep 2023

Kedysi dávno som čítala " respektovat a být respektován "
Detaily si nepamätám ,ale kniha mi dala zas iný pohľad na výchovu ,a skúšala som v praxi aplikovať tipy ,ktoré som si prečítala ....a malo to želany efekt .

nyphadora
20. sep 2023

Aha rodičovstvi a Detsky mozog vysvetleny rodičom

cecilia29
20. sep 2023
cecilia29
20. sep 2023

Klub nerozbitnych deti

cezpat
20. sep 2023

@zafir01 Tiež ako vyššie odporúčam
respektovat a být respektována ešte
Vychovávame deti a rastieme s nimi.

deedol
20. sep 2023

ako hovorit aby deti pocuvali ... (faber) z tej vychadza aj respektovat a byt respektovan

tiika
21. sep 2023

Koncept kontinua - veľmi silne čítanie, celkovy pohľad na výchovu, ktorý menil dovtedy zaužívané postoje a myslím, že vela ďalších autorov, vedcov to ovplyvnilo
Respektovat a byt respektovan
Vychovavame deti a rastieme s nimi
M.M. Objevovani ditete, Tajuplné detstvi

Všetky sú podľa mna podobne, vela sa v základných princípoch opakujú, takze staci fakt zopár dobrých odporúčaných.

Alebo napis, čo konkrétne hľadáš, veci ohľadom komunikácie, riešenia emócii, problémom, bežného fungovania, aktivít na rozvoj… aké stare máš dieťa?

maajak
21. sep 2023

.

hennyinnsbruck
21. sep 2023

Respektovat a byt respektovan

Super kniha

jaga18
21. sep 2023

Tieto dve odporúčam

mimi408
22. sep 2023

Vychova vychovou

klaudianka97
24. sep 2023

Za mňa Toto mali čítať naši rodičia, Detský mozog vysvetlený rodičom a Psychológia pre milujúcich rodičov

antonia15
27. sep 2023

📌

j_m
19. nov 2023

Od autorky Adele Faber 👍