Knihy o teenagerských láskach

janka_smile
23. aug 2022

Ahojte baby. Viem, že to sem asi nepatrí....
Moja dcéra pomáhala doma a tak som sa jej spýtala, že čo chce ako odmenu... Povedala knihu (som na ňu pyšná).
Chcela by knihu niečo také, že o teenegerských láskach, alebo nejaky príbeh ohľadom medicíny...
Hľadala som na internete a nič som nenašla.
Tak som zavítala sem, že či by ste mi nevedeli poradiť dobré knihy, ohľadom týchto dvoch tém...
Ďakujem krásne 🥰

pribinak
23. aug 2022

Príbeh našej lasky Erich Segal

liz_lemon
23. aug 2022
petamich
23. aug 2022

mojej sestre sa pacilo Aprilove dievca a dokonca to ma pokracovanie uz ked boli dospeli Ocistec blaznov a to sa zasa velmi pacilo mne 🙂 vlastne obe som precitala

leuska0910
23. aug 2022

@petamich ano, to bolo dobre🙂 sem-tam si to este precitam, lahko a rychlo sa to cita😉

leuska0910
23. aug 2022

Aj Sesterstvo putovnych dzinsov je super, vsetky 4 casti🙂

liloastitch
23. aug 2022

Klub putovných džínsov, to bolo v tom veku parádne čítanie 😁. Ja som mala rada aj Petra holku, ale to je viac erotika ako romantika

aliziana
23. aug 2022

@janka_smile Mastickar

akvi
23. aug 2022

@janka_smile síce starina, ale Lekári od Segala obsahujú aj tému medicíny, aj lásky. Ja tu knihu milujem od teenegerskych čias. Blbé je, že ju už určite nekupis, je to fakt vykopavka. Ale ako tip do knižnice môže byť 🙂

sovica
23. aug 2022

...pýtam sa dcéry, takže:
Kroniky prachu
Všetky skvelé miesta
Na pár krokov
Všetkým chalanom, ktorých som milovala (3 časti), ale vraj filmy boli lepšie

tehotna40
23. aug 2022

Čo koho do toho 🙂 najobľúbenejšia kniha keď som bola v teenagerskom veku

sovica
23. aug 2022

@tehotna40 👍Túto mám v mojom albume, ak by si chcela @janka_smile Top stav - vhodná aj na darovanie.

petamich
23. aug 2022

@leuska0910 veru tiez mi napadlo, ze to idem zo skrine vytiahnut 🙂

vlucifuk
23. aug 2022

@janka_smile U nás všetky baby 14+ čítali od Johna Greena Na vine sú hviezdy.

lenka2710
23. aug 2022

@janka_smile aj mne sa páčila kniha Co koho do toho a tiež to ma pokračovanie! Prvá časť je keď boli obaja na skole a druha časť už ako dospelí - Ocistny debakel

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lintu
23. aug 2022

V Anne zo zeleného domu máš tiež teenagerov.
Tip od @lenka2710 je inak tiež zaujímavý.

zuzitko74
23. aug 2022

Valja Stýblová , Keď bude padať hviezda. Staré, ale dobré.

sasitimi17
23. aug 2022

Džínsový denník 🙂

silvusa123
23. aug 2022

@janka_smile moja prvá prečítana kniha bola dotyk anjela 🙂 pokiaľ si dobre pamätám tak dievča sa zamiluje do speváka ktorý zomrie pri nehode a jeho duch ju bude všade sprevádzať je to taký román

livinka1111
24. aug 2022

Keď je to naozaj, Len to nikomu nepovedz, To sa môže stať len vo filme, Ameliina dobrodružná cesta, Karambol, Zamilovaná, Nepobozkaná, Láska z ulice, Dievča z minulosti, Všetko na čom záleží, Zabuchnutá v knižnici, Žuvačkový kráľ...

janka_smile
autor
24. aug 2022

Ďakujem krásne za tipy. Hneď idem popozerať a vyberiem. Ďakujem ❤️