Knihobot - dobrý stav

annevoight
24. júl 2024

Dobrý deň , neviete čo je s knihou keď je predávaná v dobrom stave teda 2 hej akosti? Podľa fotky nie je vidno žiadne chyby a teda neviem čo mám očakávať

kengurica
24. júl 2024

@annevoight možno tam bude napísané venovanie napríklad (mala som takú), alebo pár stránok popísaných dieťaťom, alebo trošku narazená hrana (aj takú som kúpila)

annevoight
autor
24. júl 2024

@kengurica okii, ďakujem . Ja som kupovala ale vždy tu ako novú. A bola vždy v top stave čo ma príjemne prekvapilo

fantaghiro21
24. júl 2024

normalnu knihu. Miniaturne odreniny, ale take stretnes aj v knihkupectve na niektorých, ktore sa neustale otvaraju a zatvaraju...ALebo ako vyssie spomina kengurica nejake venovanie. MInimalne poskodenie

telusikk
24. júl 2024

áno, istotne bude v dobrom stave, ak to takto bolo uvedené. v prípade rozsiahlejších poškodení by ju automaticky zaradili inam, do "horšej" kategórie. 🙂 tam sa mi nestalo, že by mi kniha prišla rozbitejšia ako som čakala. 😀

butterflyeffect
24. júl 2024

Ja ked som kupovala dobry stav tak vacsinou bolo nejake venovanie, alebo nejaky fliacik, alebo bola zozltnuta-zvyknu aj v popise uvadzat. Uz sa mi u nich dokonca stalo ze bola napisane velmi dobry a prisla mi nova necitana kniha.

annevoight
autor
24. júl 2024

@butterflyeffect to môžem potvrdiť keď su nové sú v top stave