Kniha, ktorá mi zmenila zivot

22. nov 2023

Stalo sa vám uz, že vám kniha zmenila pohľad na zivot, vzťah k blízkym, pozitívne namotivovala? Mam trochu voľného času, potrebujem životný impulz, preto by som vás chcela poprosiť a nejaký knižný typ. Na žánri nezáleží. ďakujem

ivangeline
22. nov 2023

Vnutorna sloboda,Love is a choice,Typologia osobnosti,5 znakov lasky a pod..

oslo1
22. nov 2023

Ultra processed people. Zmenila mi zivot.

viestta
22. nov 2023

Na pocudovanie McDonaldovej Vajce a ja

bluka2
22. nov 2023

@oslo1 Stravujes sa zdravšie? Ja nekupujem takmer žiadne processed Food, ingrediencie to ma len také, čo poznám, čo kupujem + bez cukru. Je tam ešte niečo navyše, čo by sa oplatilo vedieť?

evicka530
22. nov 2023

Odvaha byt neoblubeny

diaszoky
22. nov 2023

Dostante nas odtialto

thami
22. nov 2023

Alchymista 🥰

kacena4
22. nov 2023

chatrč a rázcestia od Younga, ta druha je uzasna na zamyslenie sa nad vlastnym zivotom a to aky mam vztah s inymi

domak2
22. nov 2023

Na mňa zapôsobila Toxic parents. Teda nie ze by som mala nejakých hrozných rodičov, ale veľa som z nej pochopila, že aj oni sú len ľudia a hlavne na niektorých realnych prikladoch som za tých svojich naozaj ďakovala bohu.

mykaellle
22. nov 2023

Sensei zo Šambaly. AllatRa.

temperity
22. nov 2023

@diaszoky ta je uzasna, u mna vyhralo Varovanie

ava987
22. nov 2023

Why We Sleep (Matthew Walker)

suge
22. nov 2023

Biblia.

negymama
22. nov 2023

od C.S. LeWisa knihy
Zaskočen radostí
Svedectvo o zármutku
Veľký rozvod
Dopisy skušeného ďábla

cyberk
22. nov 2023

Knihy od Osho 🙂

sunshine_007
22. nov 2023

Umberto Ecco - Meno Ruze

oslo1
22. nov 2023

@bluka2 velmi odporucam knihu a aj podkasty.
Ale v skratke.
Prestala som uplne kupovat capiny, AK ide syn so mnou do obchodu, tak jasne, ze mu kupim.
Prestala som kupovat yogurt, plne cukru a emulator. Robim yogurty doma. Prestala som kupovat chleba a pecivo, peciem a mrazim, potom vytiahnem.
Kupila som si mraznicku, navarila batch cooking a vyberam.
Nejem ziadne kekse, v robote ich mame mrte a podobne.
Ale musim povedat, ze kniha bol velmi dobry eye opener.
My sme sa aj tak zdravo stravovali, ale ma to utvrdilo , ze ideme spravnou cestou.

scila
22. nov 2023

Ja som všeličo pochopila vďaka knihe Obklopený idiotmi, Obklopený psychopatmi, 5 jazykov lásky. A navždy mi utkvela v pamäti Ema a ja. A od Betty MacDonaldovej - Ja to zvládnem.

bluka2
22. nov 2023

@oslo1 👍👍👍 tak je to pre mňa dobrý kandidát na vianočný darček pre seba.
Jogurty kupujem len čisto biele s ničím a to v tomto ročnom obdobi už tiež nie, tie sladké celoročne vôbec, ani kekse, ani tie typické müsli zmesy. Ale ten chleba 🤔 tam mám potenciál na zlepsenie…
Aj mraznička by som lepšie vedela zapojiť. Vďaka za tip

neviditelnypes
22. nov 2023

Dave Barry - Rukověť správného chlapa. 🙂

isis234
23. nov 2023

@oslo1 môžem poprosiť? hoc IP ako robíš domáce jogurty? V obchode už nekupujem, sú fakt presladené

sante81
23. nov 2023

@evicka530 práve čitam 🙂

oslo1
23. nov 2023

@isis234
Ahoj jasne.
Ja mam instant pot.
ASI 4,5 litra mlieka (u Nas 2x 8 pints) 2 x pasterizujem. Pasterizovat nemusis, vsetky mlieka su pasterizovane, ale Oni potom aj fibre zhustnu.
Ked vychladnu na 35 C, tak tam pridam @ 200 ml svojho domaceho yogurt. V proven varke som pouzila biely grecky kupovany, mam aj kultury, ale toto bolo vyhodnrjsie.
Zamiesam s mliekom, dam do instant pot a zapnem tak na 18 hodin.
Ked to vypne, tak si dam vacsie Sito do misy, do toho plienku a do toho dam ten yogurt. Necham odkvapkat a za 2 holding mam grecky yogurt .
AK nemas yogurtovac, tak mozes dat aj do hrbca a na noc vlozit do truby, kde nechas zapnute Svetlo, to by Malo udrzat teplotu.
My z jogurtu robime aj zmrxliny, syn si robi, s ovocim, potom to hicikedy je, je to zdravie, tak som s tym ok

oslo1
23. nov 2023

@bluka2
Kup si, velmi je dobra, hlavne ti otvori oci.

viera27
23. nov 2023

Krvave uzemie od Snydera. Clovek pochopi vela suvislosti aj v dnesnej dobe.

pkgirl30
23. nov 2023

Kaviareň na konci sveta , John Strelecky ... má to dve časti ....pomohlo mi to v mojich najťažších chvíľach

simca06022011
23. nov 2023

Zrozeni k propojeni, Zmysluplne vztahy

lamar11
23. nov 2023

Tieto. G.Malachov všetky jeho knihy.
V.Zéland všetky časti Transurfingu
V. Megre všetky časti Anastázie

diaszoky
23. nov 2023

@temperity objednam si ju ked pises ze je super

isis234
23. nov 2023

@oslo1 vďaka🍀