Kniha AllatRa - čítal ju niekto?

1. sep 2022

Čítal už niekto knihu AllatRa?

roja01
1. sep 2022

Ja

kaktusik007
1. sep 2022

nestihla som ani prvu stranu.... je to akurat na vymyvanie mozgov - cele toto hnutie je postavene na bohapustej manipulacii.... ale ludi nepresvedcis, ze su zmanipulovani, ostava Ti iba verit ze raz sa z toho dostanu a precitnu...

roja01
1. sep 2022

@kaktusik007 Nerozumiem ako vies, ze je to "iba na vymyvanie mozgov", ked si neprecitala ani 1. stranu knihy.
A ako mam rozumiet tomu, ze si nestihla ani 1.stranu?

kaktusik007
1. sep 2022

@roja01 mam osobnu skusenost s ludmi, ktorych allatra zmenila... zmanipulovala.... je to akoby nabozenska sekta, neviem to lepsie prirovnat.... ked som chcela pochopit, osobu ktoru som kvoli allatre stracala, dostala som sa po ich knihu --- a naozaj som nedokazala docitat prvu stranu, je to plne demagogie..... fakt ruky prec, svet nespasis

rebellefleur
1. sep 2022

Mala som tu "cest" vidieť pár allatra videí na YouTube 🙈🙈🙈🙈 viac to komentovať nebudem ani..

roja01
1. sep 2022

@kaktusik007 ta osoba se stala zlou? Nechce sa stretavat, alebo naopak pri stretnutiach do teba tlaci svoje nazory a presvedcenia? V com sa zmenila?

kaktusik007
1. sep 2022

@roja01 ta osoba je pod vplyvom inych a je zmanipulovana, ruti sa do zahuby a mne ostava iba byt ticho a dufat ze raz tu manipulaciu prekukne.

roja01
1. sep 2022

@kaktusik007 no skus mi odpovedat v com sa ona osobne zmenila.

lily14
17. sep 2022

@roja01 to nie je sekta?

roja01
17. sep 2022

Nie, nikto nie je organizovany. Nic nemusi, ani nemusi o nicom nikoho presviedcat. Ani sa nemusi schadzat. Ani neviem ci sa niekto schadza, skor z kamaradstva. Ja som sa nestretla osobne s nikym.

lily14
17. sep 2022

@roja01 ja to tiež čítam a pozerám videá ale tá Žena sa mi nezdá...zrazu je annunak a predtým normálne dievca

kaktusik007
17. sep 2022

@lily14 je. teda oficialne nie je, ale ma to kompletne znaky sekty. Cele zle. a je zbytocne sa zatahovat do komunikacie s nimi, lebo oni ako ti pise
@roja01 nie su organizovani, nic nemusia a tak dalej... Len potom mi nevychadzaju tie pravidelne stretnutia niekolkodnove v Kyjeve co byvali.... Jaaaj, na Ukrajine je teraz vojna, tento rok to tam nemohlo byt....

roja01
17. sep 2022

@kaktusik007 tam podla mna isiel asi iba ten, kto chcel stretnut tych co maju znalosti. Ja som tam nebola, tak neviem....
Oni vydavaju mnoho literatury, videi a medzinarodnych online konferencii, ktore ja sledujem a vzdy sa dozviem nieco nove. Nepotrebujem vysvetlenia, stretnutia. V tomto pripade clovek doslovne citi, kde je pravda. Ovsem iba ked je otvoreny laske.

kaktusik007
17. sep 2022

@roja01 jasne. citis kde je pravda. vyborne. Hold, uz mas pokryveny svetonazor z nich. Ved oni chcu iba dobro, aby sa ludia lubili, svetovy mier. OMG, trosku reality do zmyslania ohladne tohto sveta.
a inak aky paradox -- pises ze oni sa neorganizuju, a v dalsom prispevku - vydavaju mnoho literatury, videi, robia online konferencie.... to akoze organizovanie nie je? JE. a kompletne vymyvanie mozgov. ale vsetko pre LASKU !!

cisty blabol.

roja01
17. sep 2022

@kaktusik007, co je spatne na laske?
A medzinarodne online konferencie nemaju s nabozenstvom nic spolocne, robia ich najma pre to, ze maju znalosti o 12 tisic rocnej cyklicnosti klimatickych zmien, ktore maju obrovsky dopad na civilizaciu. Vlady a politici nic nerobia, aby ludi ochranili. Tak vysvetluju a vysvetluju. Napriklad hovoria o velkej hrozbe silneho zemetrasenia (10st) v Japonsku, kde je ohrozenych vysse 100mil. obyvatelov.

roja01
17. sep 2022

@lily14, ona je clovek zo Zeme, ktory bol na takej urovni, ze ju zobrali medzi seba, aby jim pomahala. K tomu, aby mohla s nimi byt (asi dychat v ich atmosfere, znasat inu gravitacnu silu a pod.), urobili jej urcite zmeny - fyzicke prisposobenie.
Nam sa ani nesniva, aku maju niektore mimozemske civilizacie rozvinutu uroven, ake technologie maju k dispozicii.

kaktusik007
17. sep 2022

@roja01 jasne. iba oni vedia co je spravne a poznaju jedine riesenie na spasu sveta.

koncim,

roja01
17. sep 2022

@kaktusik007 nie iba oni vedia, na svete je viacej ludi, ktori vedia..
Ja viem, ze ta logicke myslenie nepusti. Ano rozum a vedomie je najvacsou prekazkou pochopit fungovanie duchovneho a matrialneho sveta. Aj ja, s mojou racionalitou a logickym myslenim som musela citat 2x-3x, porozumiet co to je citove vnimanie, pochopit, ze nie vsetky myslienky su moje, atd.. Ale viem, ze ta to nezaujima. Skoda.
No ver mi, ze zaklad je najst v sebe lasku. Pisala si: realita je ina. Vsak praveze vsetci to vieme, a preto musi kazdy zacat za vsetkych okolnosti u seba.
Neboj, nejdem ti kazat, ani ta presviedcat. Az budes v tichu a samote opytaj sa sama seba ci by si nechcela, aby sa ludia milovali, respektovali a pomahali si. A ci sa to da zacat od seba.

kaktusik007
17. sep 2022

OMG, prosim Ta prestan uz s takymito taraninami, dobre?

malinka221
12. okt 2022

@roja01 ahoj roja som rada ze spoznávam ďalšieho človeka, kt. číta allatru no vieš už sa ani nečudujem keď čítam tvoje príspevky ze to co tu píšeš nik neberie vážne! , od kedy som sa začala viac zaujímať o duchovnú podstatu človeka a menej o materiálnu a zhodou náhod prišla téma na allatru tak presne tak pozerali na mňa ako Puk! Lenže škoda ze veľmi veľa ľudí si neuvedomuje ze to co sa píše v knihe Allatra človek do teraz nevedel a nie každý rozum tomu pochopí. 😉

roja01
12. okt 2022

@malinka221, nechapu najma ti, ktori citali len prvu str., alebo vobec necitali, len poculi neg.nazory a su prilis pohodlni, aby si precitali a vypoculi vsetko, aby si mohli vytvorit vlastny nazor.
A ja si myslim, ze na pochopenie duchovnej podstaty cloveka musime mat v sebe aj pokoru. Zial, teraz je bezne, ze vsetci maju pravo na .......to aj to...., no nikto sa nezamysla nad tym, ze pokial chceme vytvorit nasim detom priatelne prostredie na zivot v mieri, musime z nasich narokov a "prav" ubrat. A ze treba zacat od seba.

malinka221
12. okt 2022

@roja01 vieš preukázala sa u nich živočíšna podstata.. Samé negatíva a nervy ani sami nevedia prečo lebo im to káže vlastne vedomie... Viem o com píšeš.. po Kedy si ľudia neuvedomia prečo sú vlastne na tomto svete a kto vlastne su.....urcite si niekedy dali tieto otázky sami sebe lenže keď čítam príspevky.. Nenasli žiadnu odpoveď takže ani nepátrali ďalej.. Nie je všetko mat veľký dom, bohatstvo mat hento a tamto, to je všetko len materiálne a tou úzkou cestičkou keď budu prechádzať na druhý svet si z toho nič nezoberú a ani nikoho.. Lenže čo sa z nich stane? Nič iné len subosobnost...

roja01
12. okt 2022

@malinka221 tesim sa, ze vies...

malinka221
12. okt 2022

@roja01 na učenie je toho ešte veľa, škoda dávať niekomu tieto znalosti keď ich berie jedným uchom dnu a druhým von.

roja01
12. okt 2022

@malinka221 len je to skoda, ze prave v dobe " poslednych casov" , kedy dostali znalosti na zlatom podnose, su az tak lahostajni k osudu svojmu a svojich deti, nie to este celeho ludstva.

spark84
24. okt 2022

Roja01, nie si nahodou moja ex? 2roky som presne tieto iste sracky pocuval do okola, vy ste ako cez kopirak.... vajce ako vajce.... a ked hovorim presne tie iste, myslim od slova do slova... vazne... vymyte osprostene hlavy, poznam take mnozstvo rodin parov ktorym toto hovno z ukrajiny znicilo zivoty ze sa neviem dockat az vas zakazu zakonom.... to ze vas po ukrajine uz niekolko zatkli, o tom nehovorite ze? To sa nehodi do vasho utopistickeho sveta... a tie vase znalosti.... boh nam pomahaj pred spinou co sa snazite sirit... ak vam v hlave ostalo zrnko kritickeho myslenia (o com pochybujem) hladajte v azbuke dostupne informacie o zalobach, sudnych sporoch, majetkovych pomeroch toho bastarda Danilova, Galiny, kto vlastni a zalozil Alatru, Polahodu, kto im tlaci reklamne produkty od kial beru peniaze (ale dajte si namahu a pocitajte.... ony to zverejnuju a nemaju problem raz 4000€ stratit, raz 1000€... len to treba chciet) hlupost a obmedzenost clenov tejto sekty je smutna najma v tom ze za to nemozu, ani blazon sa nezblazni dobrovolne.... obavam sa vsak, ze poskodenie mozgov clenov tohto hnutia je nezvratne...

didushik
14. nov 2022

Pozor na to… je to sekta ak nie horsie… kazdemu odporucam serial Votrelci…. Mozno sa otvoria oci…. Kto sa tomu venuje tak uz len ich logo/symbol a nazov vela prezradza… All-at-Ra..uctievaci slnka/saturnu

roja01
14. nov 2022

@didushik logo - kruh je symbolom duse a srpek pod nim vyjadruje boziu silu. Ak toto logo znamena slnko/saturn potom velmi vela kostolov a chramov vo svete ma na svojich veziach a vyzdobach symbol slnka/saturnu. Skutocne tomu veris?

didushik
14. nov 2022

@roja01 povedala som ze ten kto sa tomu venuje takze ano… stojim si za tym co som napisala a odpovedala si si aj sama… vsetke nabozenstva uctievaju toho a jedneho

Mala som tu cest s troma chlapmi z vasej sekty… cierna magia alebo kvantovka… ale ten kto ich odhali a vie co ste zac vie s tymito energiami narabat/a cheanit sa pred nimi tak je ako tak v bezpeci.. stacilo mi vidiet ten obrat ak s niecom nesuhlasis, povies svoj nazor atd… uplne iny ludia.. obrar

didushik
14. nov 2022