Kde počúvate audioknihy?

strasko
1. dec 2023

Ahojte,
ste tu niektoré také, že počúvate audioknihy (v angličtine)? Ja teda už dlhšie premýšľam nad audible.com, čo stojí okolo 14€/mesiac... len zisťujem, či nie je nejaká lacnejšia služba...
Nemáte tipy, skúsenosti? Kludne aj recenzie na audible, či sa to oplatí 🙂

petamich
1. dec 2023

Audiolibrix, tiez to nie je uplne lacne 🙂 mam tam clenstvo, pripisuju mi kredity a za to kupujem knizky ale vies kupovat aj po jednotlivych knihach

strasko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
strasko
autor
1. dec 2023

@petamich ďakujem za doplnenie komentára, akurát som sa na to šla spýtať 🙂 preštudujem si, vďaka

petamich
1. dec 2023

nie je tam mesacne predplatne, ze neobmedzene pocuvas, realne si tie knihy kupujes alebo potom to mesacne clenstvo, kde ti posielaju kazdy mesiac akoby tokeny a knihy si potom za to kupujes, ja napr. nakupujem, ked maju zlavy 😁 ale tak nepocuvam nejako extra aktivne, inak by som sa mozno rozhliadla po inej alternative ak by som vypocula 10 knih mesacne

petamich
1. dec 2023

@strasko hej mi to napadlo, ze dolezita vec 🙂

lelelienka
1. dec 2023

Zdarma https://librivox.org/
Neviem ake knihy ci zaner chces, ja som si tam kedysi davnejsie pocuvala Jane Austen. 😉

lenka_210
1. dec 2023

@strasko Ja mám Audible a neviem si to vynachváliť. Treba to skúsiť, sama som začala tak, že cca 3 mesiace boli free (možno aj teraz majú akciu, treba pogooglit). Neskôr som si zmenila membership na 2 credity. Výhodou je, že majú audiobooks, kt. sú zahrnuté v členstve (zadarmo sa dajú pridať do knižnice, kým sa autor nerozhodne inak). Ďalej, keď si už raz zakúpite audiobook za kredit, resp. €/$, ostávajú vám navždy, kľudne sa dá zrušiť členstvo. Ja mám aj Kindle už asi 10+ rokov a je to extrémne pohodlné mať to prepojené v rámci Audible + Kindle (čítačka, appka Audible, appka Kindle). Za mňa by som skúsila Audible, ak je stále akcia pár mesiacov grátis.

taisu
1. dec 2023

Audible je top, mam uz asi 10 rokov

pluss
1. dec 2023

martinus

rebrambora
1. dec 2023

Spotify

strasko
autor
4. dec 2023

Dievčatá, ďakujem krásne!

@lenka_210
@taisu
baby a ako to tam teda funguje? lebo ja som si myslela, že si zaplatím mesačný poplatok a počúvam akékoľvek knihy za ten predplatený mesiac, ale keď ukončím predplatné, nič mi nezostane (ako netflix som to vnímala).
A teda ja si platím predplatné + ešte platím aj za knihy zvlášť? a tie mi potom ostávajú?