Jo Nesbo - výber knihy

anjetta
15. dec 2020

Pekný deň, chcela by som darovať sestre na Vianoce nejakú jeho knihu.
Je tu niekto, kto ich prečítal viac a vie mi nejakú odporucit. Neviem si vybrat. Vdaka.

stefi_k
16. dec 2020

Aka stara je sestra, lebo Nesbo piše aj pre dospelych aj pre young adult.

nix89
16. dec 2020

Mne sa pacila Bohyna pomsty

mondolina
16. dec 2020

Ja som teraz dočítala Polícia...celkom fajn.

simsalabim
16. dec 2020

@anjetta Nesbo je super - poznam iba jeho knihy pre dospelych - ale vzdy som si ho davkovala pomaly, je na mna dost nasilny, ale pribehy su super. Ma rada taky zaner?

renka30
16. dec 2020

Nesbo ma velku seriu knih s vysetrovatelom, ktory sa vola Harry Hole - tu je poradie v akom by sa mali citat, kedze na seba nadvazuju https://www.martinus.sk/?uItem=203398 plus teda iné, ktoré nie sú z tejto série. Najnovšia je Královstvo, prave ju citam, takze este neviem zhodnotit ale mna zatial zidany titul od neho nesklamal.

kengurica
16. dec 2020

@anjetta Mne sa páčili všetky, okrem Macbetha, a ani tá posledná ma nenadchla ako tie ostatné, ktoré sú o Harrym Holem.

jasminet
16. dec 2020

Harryho treba čítať podľa poradia... Mne sa páčili aj tie mimo Harryho a akurát som dočítala kráľovstvo.

anega79
16. dec 2020

S Harry Hole mam precitane vsetky, mala by si ich kupovat podla poradia, lebo Harry sa postupne vyvija, aj vztahy k jeho okoliu, takze by som ju nejako nahodne nekupovala. Teraz mu vysla najnovsia Tajomstvo, mam ju precitanu, ale nejako ma to nezaujala

anjetta
autor
16. dec 2020

Ďakujem velmi pekne za cenne rady. Sestra ma 30.