Hľadám knihu slušné správanie pre dospelých

nadaa1
11. mar 2022

ahojky prosím poradte mi knihu pre dospelých o slušnom správaní môj manžel sa nevie slušne správať ku mne ako žene nevie sa vyjadrovať je strašne pyšný egoista nevie čo je to pohladenie láskanie a také tie veci ja so jeho manželka a uprednostňuje druhých vôbec sa tak nespráva ako správny muž nevie ma chytiť za ruku niečo aby pochopil že som jeho manželka a nie jeho kamoška atď určite to chápete ďakujem

sisa_s
11. mar 2022

A myslis, ze taka povaha si vecer lahne do postele, zasvieti lampicku a hura do citania, ako sa ma spravat? Ked sa to doteraz nenaucil..vedela si, koho si beries

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loliki
11. mar 2022

@nadaa1 Kúp si radšej knihu Obklopený idiotmi. 😅

oldcountryroses
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chocolatte1
11. mar 2022

@nadaa1 takýchto príspevkov je tu v poslednej dobe celkom dosť.
Mna by zaujimalo ako sa takýto muž správal v čase, keď ste si ho zvolili za partnera a rozhodli sa s ním žiť…
Pretože podľa mna sa človek dlhodobo nedokáže pretvarovať a prejaviť sa nejako musel aj predtým.
Nechápem ako môže žena, ktorá si u muža potrpí na určitú pozornosť, úctu, slušne správanie sa, … skončiť s takým hovadom v manželstve a otvoriť oči až keď je už neskoro.
Kokos však by mi blikala kontrolka len by ústa otvoril.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loliki
11. mar 2022

@viestta Teš sa, že to nie je o Tvojom mužovi.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loliki
11. mar 2022

@viestta Šikovná si. Treba si správne vybrať, potom správne udržovať, aby sa nepokazil. Alebo už len reklamovať, prípadne vyhodiť. 🙂

beata110
11. mar 2022

@nadaa1 ja na tvojom mieste by som taku knihu ani nehladala... ale chytila prvu knihu co mi pride do ruky hlavne riadne hrubu a buchla ho nou po hlave

danik1505
11. mar 2022
kika2079
11. mar 2022

@nadaa1 v sekcii rozpravky 😁😁

akinomel
12. mar 2022

@nadaa1 nuž neviem...ale tu už asi kniha veľmi nepomôže...
Optimistický scenár je, že v kníhkupectvách je literatúry k danej téme dosť. Nebojíš sa, že márniš čas a energiu? V každom prípade držím palce!