Dominik Dan - kniha pre manžela

liliana363
8. nov 2020

Pozdravujem, manzelovi sa pacili knihy od Dominika Dana. Mal ich len z kniznice. Rada by som mu nejake kupila na vianoce. Viete mi poradit, ktore su take najlepsie z jeho tvorby? Ktore vas zaujali? Dakujem

lubi40
8. nov 2020

mne sa najviac pacila cela cislo 17

sandri
8. nov 2020

Za mna Bestia.

majamat
8. nov 2020

Bestia. no vsetky su dobre, okrem tej, o M. Kovacovi ml. nie ze by bola zla, ale vela politiky a strasne zdlhava. tomu, ktoo s tymito knihami zacina, neodporucam prave touto zacinat,a le on ak ich pozna, tak nebude mat problem. moja mama ma vsetky

sissy27
8. nov 2020

@liliana363 no ja určite odporúčam čítať ich chronologicky podľa deja (zoradenie nájdeš na wikipedii). Okrem jednotlivých kriminálnych prípadov sa tam odohrávajú aj osudy jednotlivých postáv a má to úplne iný spád, keď to poznáš od začiatku a nie na preskačku. Takže odporúčam začať Uzol, Básnik, Nežná fatamorgána. A k vianociam bude dúfam novinka, na tú sa ako skalný fanúšik teším 😍

radkaradix
8. nov 2020

@liliana363 ja som teraz citala niekolko za sebou a pacila sa mi nevies dna, nevies hodiny (alebo tak nejak). Klbko zmiji dost nuda za mna.

daniela1911
8. nov 2020

@liliana363

@sissy27 Má pravdu, na Wikipédii nájdeš chronológiu kníh a tiež odporúčam tak čitať

kiki68
8. nov 2020

Bestia, Basnik, Mucha, Sara mam precitane vsetky.

janage
8. nov 2020

@liliana363 za mna skus cez bazos, daju sa v perfektnom stave kupit. Ja som citala z kniznice nie podla poradia, ale teda prvych cca 10fajn potom mi to uz prislo na jedno kopyto a bolo po citatelskej laske😀 utkvel mi najviac asi Cerveny kapitan

deti95060810
8. nov 2020

Cela č. 17 som čítala...mm dostal na Vianoce od sestry...Za mňa totálny brak - na tom sme sa s manž. úplne zhodli...😉

kristina284
8. nov 2020

Ja som začala chronologicky podľa Wikipédie. Prvá bola Popol všetkých zarovná, je dobrá, ale je príliš politická. Za mňa topka hneď druhá = Nehanebné neviniatko, vtedy som začala byť posadnutý fanúšik a začala zháňať všetky ďalšie "Dánovky" 😅. Pútavé a šokujúce sú aj Beštia , Cela číslo 17, Hriech náš každodenný, Sára, Mucha a Mucholapka. Ja som si vždy pozrela, ktorou udalosťou je inšpirovaný dej a ešte viac som sa na dielo tešila. 🙂

liliana363
autor
8. nov 2020

Ďakujem, dievčata. Pojdem postupne podla wikipedie.