Dianetika kniha

janula2511
16. aug 2023

Ahojte, má niekdo prečítanú knihu Dianetika. Ako vás zaujala, pomohla v niečom? Oplatí sa ju kúpiť? Ďakujem

smileba
16. aug 2023

@janula2511 ja ju mam rozcitanu, zatiaľ som sa ale nedostala k tréningu iba k teórii. Trosku ťažko sa číta, lebo je to ako učebnica s niektorymi cudzimi výrazmi, ktoré si treba dohliadať vzadu v slovníku...tak zatiaľ za mňa neviem zhodnotit

bejbypd
16. aug 2023

Za mňa nie . Sú to nebezpečné šialenosti

janula2511
autor
16. aug 2023

@bejbypd prečo?

aniele
16. aug 2023

@janula2511 Je to vlastne scientológia. O tom si informácie nájdeš a sama si môžeš urobiť názor. Akože, prečítala by som si, ako aj Dänikena a pod. (a to sa nechcem dotknúť toho pána), ako rozšírenie info o kadejakých názoroch, pre zábavu, ale... nájdi si info o Steinerovi, Blavackej a spol.

pepek11
16. aug 2023

@janula2511 Nie, neoplatí. Od nich utekajte preč. Nájdite si niečo o zákulisí scientologickej cirkvi atď.

bejbypd
17. aug 2023

Lebo je to scientologia a s ľudskou mysľou by sa veľmi iní ľudia nemali ucit manipulovat

chiarrita
2. jan 2024

Na knihu som bola velmi zvedava, lebo vsade som pocula na nu pozitiva. Tak som si ju kupila a vcera docitala, bola som sklamana. Napisem to takto : nic mi nedala, ani nevzala.