Čo máte práve rozčítané milé booktrovertky?

slnkompobozkana
14. sep 2024

Rada by som si rozšírila knižné obzory a natrafila na nejaký poklad 💎📚

aknaj
14. sep 2024
birika
14. sep 2024

Irena Sendler - Anjel z Varsavy

kofa77
14. sep 2024

Divci hrob a Posledna sanca. Obe odporucam. Divci hrob je thriler, ukazuje ako asi funguje vyjednavac s kriminalnikom a Posledna sanca je od autira Martana. Taka fyzika zaujimavou formou aj s dejom.

blumie
14. sep 2024

Amor Towles - Lincolnova dialnica. Super kniha. https://www.martinus.sk/690189-lincolnova-dialn...

hederamonstera
14. sep 2024

Zlocin a trest od Dostojevskij 🙂 len by to chcelo viac casu na citanie

nikoletta1712
14. sep 2024

Madame Tussaud, Mária Antoinetta, Biblia…😊

buberova
14. sep 2024

Mám za sebou asi 20 strán z Tara Westoverová - Vzdelaná. Ešte je skoro si robiť nejaké názory 🤣🤣

blumie
14. sep 2024

@buberova toto je ale jedna uzasna kniha! A to vobec neprehanam.

buberova
14. sep 2024

@blumie naozaj? 🙂 veď čítala som že to má veľa dobrých recenzií aj na obale má uvedené že je to bestseller.. len som mala mierne obavy z prvej vety "toto nie je kniha o mormónstve." Tak sa obávam že o čom to bude keď museli hneď dať takéto upozornenie 🤣🤣🤣 ale to si samozrejme musím zistiť sama

hederamonstera
14. sep 2024

@buberova podla mna to je kniha o ich zivote. A tiez je to moja oblubena knizka😊

levantinka
14. sep 2024

Ja som nedavno docitala Bozidaru od Veroniky Hurdovej. Vsetky jej knihy su uzasne ❤️

jaskolka
14. sep 2024

Rodokmeň milosti
Wolf Hall

krisstinkaa
14. sep 2024

Kde si sa vydala, tam si mlieko pýtaj

belle_vie
14. sep 2024

@krisstinkaa o tomto som vela citala. Je to tak dobre?

hederamonstera
14. sep 2024

@levantinka suhlasim☺️ ale bohumila som zacala ale neviem nejako pokracovat

belle_vie
14. sep 2024

Nina Spitalnikova- Svedectva o zivote v KLDR.
Mam rada tematiku zidovskej problematiky v 2. SV, ale uz mi tie knizky prisli na jedno kopyto. Toto je velmi podobne co sa tyka propagandy, ale uchvacuje ma, ze taketo nieco funguje aj aktualne.

123kika1234
14. sep 2024

Dianetiku - je to o osobnom rozvoji a duševnom zdraví. Je to trochu kontroverzná kniha vzhľadom na to, že sa stala základom scientológie, ale tak aspoň pre zaujímavosť a rozhľad. 📖🕯️

ghoul_
14. sep 2024

@slnkompobozkana Adela Rosipalova - Lásky cas

lulamx
14. sep 2024

@slnkompobozkana purpurovy ibistek a zeny, ktore zostali.

ajuga
14. sep 2024

Prave spm docitala knihu konci sa to nami... a uz mam objednany nasledujuci diel zacina sa to nami. A k tomu som do kosika pridala kde si sa vydala, tam si mlieko pytaj. Uz teraz sa tesim

krisstinkaa
14. sep 2024

@belle_vie mne sa kniha veľmi páčila,bola miestami dosť dojemná podľa mňa,ak ťa zaujíma ako žili naši predkovia ,tak odporúčam prečítať 🙂

mimikarol
14. sep 2024

Outlander (Cizinka) 4. diel

haraburdova
14. sep 2024

Odporucam seriu od Olivera Pötzscha, je to historicka detektivka, za mna vyborne.
Momentalne som po rokoch oprasila To od Kinga, ked uz mame take pochmurne pocasie 😁

i_vu_li_cek
14. sep 2024

@slnkompobozkana Sapiens. Ozaj odporúčam, veľmi zaujímavo napísané a pritom nabité informáciami.

kiki68
14. sep 2024

Teraz docitavam Schnitzler- Traumnovelle

slnkompobozkana
autor
14. sep 2024

@birika túto knihu by som si rada prečítala, veľmi zaujímavo vyzerá.

slnkompobozkana
autor
14. sep 2024

@kofa77 ten Dívčí hrob vyzerá velmi temno až hororovo, to by som nezvládla ani ako serial na netflixe 🙂))))

slnkompobozkana
autor
14. sep 2024

@blumie toto vyzerá to na super dobrodružstvo 😊

slnkompobozkana
autor
14. sep 2024

@hederamonstera nemám tuto svetovú knihu prelúskanú, ale čítam že má 560 strán 🙂

slnkompobozkana
autor
14. sep 2024

@buberova túto knihu vnímam už dlho, idem po nej 📚🤭