Čo čítate pri kočíkovaní?

slnkompobozkana
27. jún 2024

Krásny štvrtok ženy ☀️
Inšpirujme sa prosím navzájom, čo čítate ku kočíkovaniu?
Úplne celý život zbožňujem čítanie, ale tento megapriestor menom reťazová materská, ktorý sa mi naskytol na čítanie je dokonalý 🫠📖

zorkahorka
27. jún 2024

To sa ti ako dari? Ja som citala len po vecerich, ked vsetci spali. A to v zime

fion22
27. jún 2024

@slnkompobozkana v dobrom závidím.... naposledy som čítala knihu v pôrodnici ešte pri prvej😅

nikiki29
27. jún 2024

Preboha ako dokážete čítať za chôdze? 😳 ja by som to dieťa už 6x vysypala na chodník… kde získam takéto superschopnosti? 😅

denden77
27. jún 2024

ja som si pri kocikovani nemohla sadnut na lavicku, lebo "zastavis a neprezijes", dieta hned hore 🤣

louise
27. jún 2024

Super. 🙂 Ja som bežne čítava na prechádzkach. Dcéra bola dobrý spáč, aj 2x denne po 2 hodiny som mohla krúžiť okolo Štrkovca, kniha na madle kočíka. Problém bol skôr v "spotrebe" kníh. 😀 Ja čítavam hlavne sci-fi a detektívky.

petamich
27. jún 2024

@denden77 ja tiez tak 😂 tak vtedy som zacala pocuvat audioknihy ale nebolo to ono

30katrusa40
27. jún 2024

@denden77 u nás pri dcére rovnako. A nedalo sa chodiť a čítať lebo nebol u nás nikde taký kľud bez áut . A pri druhom už zase so mnou chodila aj prvá dcérka takže čítanie nehrozilo 😜

petronellla87
27. jún 2024

@slnkompobozkana ja pocuvam podcasty, čítam večer keď decká zaspia

luckajozko21
27. jún 2024

ja som citala najviac pri kojeni, alebo som vtedy nakupovala online - ale to islo viac do penazi :D. Ku kociku podcasty (Diary of CEO, Huberman, ClutterBug, o investovani, o minimalizme atd).
Bud som citala nejake veci o detoch a vychove (klasiky: Samostatne dieta alebo ako sa stat lenivou mamou, psychologiu milujucich rodicov a podobne), alebo julie caplin. Take oddychovky na vecer. Ked mi dieta cez den zobrala babka, tak napr poslednu som citala Rychlokurz geniality od Odora.

simsalabim
27. jún 2024

V case kocikovania by som ti uprimne zavidela, moje deti toto nedovolili 🙂 nastastie uz mam deti velke a mozem citat, kolko sa mi ziada.

slnkompobozkana
autor
27. jún 2024

Haha pobavila som sa na vašich prihodách.
Tak teraz som prišla na to, prečo mi nebolo dopriať kojiť, lebo by som si mozog vyčítala 😂

Kamoš mi hovorí, že už nikto predsa nečíta, ja žijem v takej svojej bubline, kde všetci čítajú 🙃

A samozrejme, aj my tak, že niekedy pospí pol hodinu, niekedy hodinu a pol, niekedy len za jazdy sa im dalo spať.

A podcasty zachraňujú zachovanie môjho zdravého rozumu ♥️

simona20201309
27. jún 2024

@slnkompobozkana kamošovi povedz, že sa mýli a ze čítať sa nikdy neprestane. Pretože sme tu MY 😀
Vezmi ho niekedy do knižnice. Bude prekvapený koľko ľudí tam chodí od malých detí po 90rocnych dedkov

tl999
28. júl 2024

@petamich preco ti audioknihy nevyhovovali?

tl999
28. júl 2024

@luckajozko21 jé to dobra kniha od Odora?

petamich
28. júl 2024

@tl999 lebo sa velmi rychlo zamyslim nad niecim, nesustredim sa na audioknihu a hovorene slovo, potom pretacam spat, mne skratka viac vyhovuje pisany text

luckajozko21
28. júl 2024

@tl999 vies co podla mna je dobra. Taky vseobecny prehlad o svete - od matiky az po dochodkovy system. Veci ktore som si bud nepamatala z VS/SS alebo sme sa ich mali v skole ucit ale nikdy neucili... Nie je to oddychovka, treba sa sem tam sustredit, ale ma to hlavu aj patu. Mne sa to pacilo