Čítačka kníh Amazon Kindle a Pocketbook

t_nerpas
25. dec 2021

Dobrý deň , neviem sa rozhodnúť medzi čítačkou kníh Amazon Kindle a Pocketbook . Mohli by ste mi prosím napísať svoje skúsenosti s týmito čítačkami? Prajem príjemný pekný deň

sharpay
25. dec 2021

mala som pocketbook, kindle nie...ale podľa toho čo som čítala( kindle sa nie nadarmo považuje za najlepšiu možnosť ako čítačky) brala by som kindle..pocketbook bol pomalý a mal problém s aktualizáciami.

mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babababka
25. dec 2021

aj mňa zaujíma čítačka kníh.Kindle ja v slovenčine?myslím "užívateľská príručka",rôzne inštalácie.Dajú sa sťahovať knihy v slovenčine,češtine?Keďže nemám mobil,je čítačka nekomplikovaná?Potrebujem pripojenie na net?Dík.

babababka
25. dec 2021

kindle JE,nie JA.

liz_lemon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
missviolet
25. dec 2021

@mr_is aj pocketbook ponuka podsvietenie na novsich citackach 🙂 a ziadne reklamy. len na doplnenie pre autorku 🙂

veronice
25. dec 2021

Ja mam uz asi 6 rokov pocketbook touch lux 3 - precita hromadu formatov, ma podsvietenie takze citam aj po nociach, nema ziadne reklamy, na jedno nabitie mi za kazdodenneho pouzivania vydrzala aj 2-3 mesiace, slovenske menu, dotykova. Svokre sme kupili tiez pocketbook a tiez je spokojna. Mna pri Kindle odradili hlavne tie spominane formaty, ktore precita. Pri PB kupim knihu na martinuse (alebo kdekolvek), poslem si ju rovno z ich webu do citacky, v citacke stiahnem a citam. Kindle som ale v ruke osobne nemala takze uplne porovnat neviem ale pocketbook urcite nebude krok vedla 🙂

mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
t_nerpas
autor
27. dec 2021

Ďakujem všetkým za odpoveď 😊