Akú najlepšiu knihu o vzťahoch/manželstve ste čítali?

8. mar 2024

Ahojte baby, dajte mi tip na dobré knihy o vzťahoch. Niečo na štýl, ako ich udržiavať, rozvíjať, ako na nich pracovať. ďakujeem

sovica
8. mar 2024

5 jazykov lásky - Gary Chapman

zuzanazu85
9. mar 2024

Život

bolarazjedna
9. mar 2024

Súhlasím so @sovica

ivangeline
9. mar 2024

Laska a vojna od Eldredge. A najskor hocico krestanske pre duchovny rast. Ked rasties ty je velka potencia rastu pre vztah.

yoxinka
9. mar 2024

Kniha o manželstve. Autori sú manželia a sú myslím protestanti, takže je to šmrncnuté náboženstvom. Ale určite zaujímavé čítanie aj keď si neveriaca. Majú 5 detí a napísali aj knihu venovanú rodičom, ktorá sa volá Kniha o rodičovstve.

andreatytler
9. mar 2024

Muzi su z marsu, zeny su z venuse. Dost podtstatne to zmenilo moj pohlad na vztah. Dovtedy som si myslela ze vo vztahu obaja muz a zena davaju a prijmaju rovnakym dielom aby sa nikto necitil zle, ale v skutocnosti muzi potrebuju uplne ine veci ako zeny a nikto z nich to nevie. Zacala som to praktizovat na svojom muzovi a skvele to fungovalo.

mimi408
9. mar 2024

Vystup na horu manzelstva 🙂

tenerifka
9. mar 2024

@andreatytler suhlasim, ja podobne. Vela veci zrazu zacalo davat zmysel. Napriklad to ako o tej muche co pozoruje muz na strope🤣. My zeny sme velmi komplikovane a oni velmi jednoduchi. Plati to stare zname-staci im mat plne brucho, prazdne gule a pozerat sa do ohña (svaty pokoj).
Takisto kniha Preco muzi klamu a zeny placu....

maranta_leuconeura
9. mar 2024

Mne sa pacia od Honza Vojtka Vztahy a myty a Vztahy a pasti. Je to skor ale pre otvorenych ludi, schopnych sa nad tym zamysliet a nie hned si pomysliet ,,to su kraviny". Neodporucam citat ludom, ktorych by mohlo nas*at to, ze sa tam hovori aj o odpusteni nevery alebo inych ako monogamnych vztahoch prezitych stastne 😀

bylinka25
9. mar 2024

Mám knihy:
5 jazykov lásky
Kniha o manželstve
4 obdobia manželstva
Posvätné manželstvo
Manžeství je vztah
ABC manželstva
To keby sme vedeli...pred svadbou!

autor
9. mar 2024

Dakujem krasne zeny ❤️

lilinka88
9. mar 2024

Zatiaľ som nečítala, tak neviem či najlepšia,ale na základe dobrých recenzií som si objednala od Miša Drienika Ako pochopit a zmeniť vzťahy