365 - 3. časť

1. júl 2022

Citali ste tuto teilogiu? Pozerala som prvu cast a kedze skoncila tak ako skoncila,pozrela som si deuhu a ta skoncila tiez nejasne. Ako sa pribeh vlastne skonci? Predpokladam,ze prezije,ale ostane s Massimom alebo s tym Nachom?

janai1
1. júl 2022

Ja som čítala knihy 😁 sú úplne iné ako film...
Ale 3. Časť bude 19.8.

autor
1. júl 2022

@janai1 podstata je rovnaka,ci nie? Ci akoze vo filme poviem priklad ostane s massimom a v knihe ostane v nachom az take rozdiely su? S kym vlastne ostane?

janai1
1. júl 2022

No vo filme je massimo za takého dobraka ale v knihách je to hajzel, preto to aj tak skončí... V druhej knihe sa oveľa viac rieši Laurine tehotenstvo a v podstate všetko čo sa stane v 3 knihe je dôsledkom tehotenstva a vo filme to vôbec nebolo
Aj to jej postrelenie v knihe spôsobil niekto iný, to massimovo dvojča tam v podstate ani nebolo dôležité

A bude s Nachom ale zmysel to dava iba podľa kníh, podľa filmov zatiaľ moc nie 🤷‍♀️

autor
1. júl 2022

@janai1 takze nakoniec sa rozidu s massimom? A praveze vo filme je strasny hajzel,hrozne sa k nej sprava a celkovo ma hnusne sposoby. Je mi totalne nesympaticky bez kuska empatie ziadna laska a aj ta akoze vasen na mna posobi agresivne.

janai1
1. júl 2022

Fakt? 😀 Skoro všetci ho zbožňujú ze aký super chlap atď. 😀
No a v knihách je to ešte horšie opísané 🙈

Jasné rozídu, oni dvaja sa budú hádať kvôli potratu
a ona sa zamilovala do Nacha na Tenerife a odíde za ním... Massimo to nevie prežiť tak ju znásilni, unesie, väzní a tak proste psycho
No a Nacho ju zachráni 😀

Ale ako úplne psycho scénka bola keď jej massimo daroval psa a keď odišla k Nachovi tak jej ho poslal rozštvrteného v krabici 😅

alexka89
1. júl 2022

@janai1 😳

janai1
1. júl 2022

@alexka89 si tiež videla len filmy ze? 😂

alexka89
2. júl 2022

@janai1 ano a keď teraz čítam čo si písala tak to čo je za zvrat že ona pôjde za tým druhým a massima opustí ....to ma prekvapilo najviac tak za neho je vydatá prvého ho spoznala a je oveľa krajší ako tamten záhradník ....n o ale tak láske asi nerozkazes ani v krase

janai1
2. júl 2022

@alexka89 Nooo ako vravím, ono v knihách je massimo hrozný človek 🙈 stále ju sleduje, všetko jej zakazuje, nikam nemôže chodiť, tu jej kamarátku Olu vyslovene neznáša, v tej tretej knihe ju doslova týra, aj to ako otehotnela je úplne odveci, takže... Akože, to máš normálne ho chuť zabiť aj cez knihu 😂

Tam je to pekne vysvetlené prečo skončí s Nachom, tak som zvedavá ako to ukončia vo filme