Skúsenosti s MDDr. Miroslava Borošová

baleaa
4. mar 2024

Ake mate prosim skusenosti s touto zubarkou? 🙂

astrid31
4. mar 2024

veľmi dobré mám s ňou skúsenosti, pred tým som bola u inej zubárky, prestupovala som k nej asi v roku 2015 🙂

baleaa
autor
5. mar 2024

@astrid31 prosim vas este mam zopar otazok 🙈 aky ma pristup k detom? Je mladsia - starsia? Ak mate nahle nejaky problem so zubom, vezme vas ? Nie je nutne cakat na osetrenie mesiac-dva? Je ochotna pichnut injekciu pri osetreni? Ak vam zub opravi, vydrzi to nejaky cas?
Mozno mam divne otazky 🙈, no bohuzial tieto veci nie su vsade samozrejmostou.

astrid31
6. mar 2024

Otázky vôbec nie sú divné 🙂
S deťmi nemám skúsenosť, keďže ich nemám, ale myslím že švagriná chodí k nej s deťmi a nesťažovala sa zatiaľ nič. Dr je mladá, sama má malé deti.
Problémy so zubom nezvyknem mávať, čiže s tým vám neporadím. Ale čo som riešila ešte pred pár rokmi, čo iná zubárka dokafrala, tak s injekciou nebol problém. Zuby, ktoré mi opravovala, resp. menila plomby, držia už 8-9 rokov. Ja som pri pani dr prestala mať strach zo zubárov. 🙂 Zase viete ako to je, sto ľudí, sto chutí... Každému vyhovuje niečo iné, ale za vyskúšanie nič nedáte.

mery1314
6. mar 2024

@astrid31 prosím neviete či berie nových pacientov?

astrid31
17. mar 2024

@mery1314 doslelych viem ze nebrala, pytala sa som sa na manzela par rokov dozadu, pri detoch netusim, skuste si tam zavolat 😊