MUDr. Vlček - gynekológ

benculka_
5. mar 2024

Ahojte, nemáte prosím niekto info ako teraz ordinuje dr. Vlček? Myslím, že ešte prerábajú budovu Jednoty, tak asi nepracuje (majú odpojený telefón), a nie som vo VT tak si neviem vyzistiť viac 😁

veronika65
5. mar 2024

Od 25.3 by mal pracovať, keď stihnú prerobiť podľa plánu 😃 ale potom tam je Veľká noc, tak ťažko povedať či nebude mať ešte dovolenku

benculka_
autor
5. mar 2024

@veronika65 ďakujeeem, uf tak to je dosť dlhá doba, aj ho niekto zastupuje, nevieš? 😊

veronika65
5. mar 2024

@benculka_ myslím, že Felšöci, ale to len čo mi kamoška hovorila, takže neviem na 100%

tinka000
5. mar 2024

@benculka_ doktor vlcek do 15.3 neordinuje. Súrne prípady riesi doktor Pidanic. Bola som tam včera a na vytahu je napísané takto.

benculka_
autor
5. mar 2024

@tinka000 dakujem velmi pekne 🥰

barbi3012
11. mar 2024

Dobrý deň,je tu aj nejaká tehulka ? Ako riešite poradňu mala som mať dnes ,pozerám a do 15teho neordinuje ..čakáte kým začne, alebo pôjdete k Pidanicovi? Ja chcem počkať,no aj nechápem prečo mi takto teda poradňu na tento deň dal

benculka_
autor
11. mar 2024

@barbi3012 no tak presne kvôli tomu som sa pýtala, lebo ja som mala na 8. poradňu 😅 nepočítal určite s tým, že to budú tak dlho prerábať, lebo mne to spomínal už minulý mesiac. Ja som tiež nevedela, čo robiť, ale zavolala som k dr. Pidaničovi a pani sestrička mi poradňu spravila 😊

barbi3012
11. mar 2024

@benculka_ ďakujem za odpoveď, momentálne som aj chorá a teplotujem,asi by bolo najlepšie keby počkám už na nášho doktora a aj sa preliecim. Teda dúfam ze začne v pondelok už ordinovat. Ak nie budem musieť volať tiež dr.Pidanicovi. Mala si aj nejaký problém alebo čisto len poradňa? Píše ze súrne prípady tak neviem

tinka000
12. mar 2024

@benculka_ vlcek do 15.3 neordinuje a zastupuje pan doktor Pidanic,takže predpokladám ze od 18teho by mal robiť naspat. Aspoň na vytahu budovy Jednoty je napísané že do 15teho nepracuje. Ja som mala 4.3 poradňu tak som bola za Pidanicom s ten ma vybavil, odber krvi všetko c9 sa v daný týždeň robi a dnes idem k nemu pre výsledky. Takže je to zatiaľ náhradný doktor a tým ze su poradne,tak nečakám za Vlcekom ale idem k Pidanicovi, lebo sám mi vravel ze poradnu mam mat absolvovanu a uz dupľom ak tam je v daný týždeň odber krvi

benculka_
autor
12. mar 2024

@barbi3012 píše že súrne prípady áno, to mi vravela aj sestrička do telefónu, ale povedala som jej že mám naplánovanú poradňu tak povedala nech prídem 😊 ak si ale chorá, ešte sa dolieč aby si nechytila niečo horšie v nemocnici nebodaj 🫣 a odporúčam v pondelok 18. najprv skúsiť volať k Vlčekovi, či sú tam, aby si išla na istotu 😊

barbi3012
12. mar 2024

@benculka_ dnes ráno som volala sestričke k dr. Pidanicovi ,to isté mi povedala ona, v pondelok každopádne pokiaľ nebude pracovať náš doktor mam volať k nim a oni ma hneď vezmú 🙂 dopadla som tak ze musím až antibiotika brat ..ďakujem pekne za info

aneta163
25. mar 2024

Neviete ako je to s dr. Vlčkom. Už je po 15.3 a stále sa tam nedá dovolať. Potrebujem predpísať lieky.

benculka_
autor
25. mar 2024

@aneta163 nedá veru, zrejme ešte nepracujú, ale viem, že odpojený telefón mali kvôli tomu že nebola elektrina, tak asi ešte stále nedokončili práce v tej budove.

tinka000
25. mar 2024

@aneta163 dnes som tam bola,stretla som sestričku na chodbe. Tak až po veľkej noci budú ordinovat,ale deň nepovedala. Čiže predpokladám ze bud v utorok alebo až streda

julia34
1. apr 2024

@benculka_ ahojte ,máte nejaké nové info bude zajtra ordinovať?

benculka_
autor
2. apr 2024

@julia34 ahooj, ja žiaľ nemám žiadne infošky 😌

julia34
3. apr 2024

@benculka_ už ordinuje .