MUDr. Šarišská verzus MUDr. Smolková

baleaa
4. mar 2024

Prosim poradte mi skvelu zubarku, ktora aj berie novych ludi, bude ludska, mala by mat pozitivny pristup k detom a hlavne, ktora bude vediet osetrit zub v pripade potreby ihned a nie o 2-3mesiace.
Uvazovala som nad Šarišskou a Smolkovou. Vobec ich vsak nepoznam a tak uvitam vase recenzie 🙂
Makoóva je skvela, chodime k nej, no je problem sa tam dostat ak nastane problem so zubom. Ma velmi vela ludi a je tam dlha cakacia doba. Nemozem si kvoli detom dovolit sediet cely den v cakarni a cakat, kedy ma vezme.

jajla
4. mar 2024

Od Šarišskej som odišla ku Smolkovej, pri Smolkovej sa tiež dlhšie čaká, ale ja s ňou nie som moc spokojná, dlho mi liečila zuby nakoniec ma poslala ich vytiahnuť do trebisova, ak hľadáte zubarku pre deti tak skúste dr. Kurucovu pri stanici super prístup má veľa detí ale neviem či ešte berie nových pacientov

baleaa
autor
4. mar 2024

@jajla dakujem za rychlu odpoved 🙂 a nahodou o MDDr. Borošovej Miroslave ste nepocula nic? Neviem sa dopatrat ani k ziadnej recenzii 🙈

A preco ste odisla od Sarisskej?

jajla
4. mar 2024

@baleaa borosovu nepoznám, od Šarišskej som odišla lebo za mladi mi veľa zubov opravovala aj vytiahla nemala som rada jej prístup, ale môj otec chodí k nej stále a ten si ju chváli 🙂

baleaa
autor
4. mar 2024

@jajla dakujem pekne 🙂 tak uz mi zostava zistit nieco o MDDr. Borošovej 🙂