Kuchynská linka na mieru - Vranov, Michalovce

91anka
5. mar 2023

Dobrý večer, rada by som Vás poprosila ak niekto má kontakt na dobrého stolára ,na výrobu kuchynskej linky.
Hľadám stolára okolie Vranov,Michalovce,košice,prešov ,ktorý by mi urobil kuchynskú linku do 5000 eu,neviem či by bola reálna tá cena. Ak ste si niekto už dával tento rok robiť ,tak koľko vás vyšla ?
Niečo takéto

silvia057
6. mar 2023

@91anka fb PEGMA nabytok skúste ich nám urobili ale my zas mame 2x väčšiu linku takze cena bola vyššia .

31majka12
6. mar 2023

@91anka skúste stolárstvo Tabaka Čaklov.
Majú kuchynské štúdio vo Vranove nad Topľou .
Alebo cez FB

91anka
autor
7. mar 2023

@31majka12 Ďakujem za kontakt

pitaya
2. dec 2023

Predpokladám, že už ste si vybrali, ale keďže je toto fórum, tak aspoň ak by do budúcna niekto hľadal cez fórum slovenského stolára na východe, tak napíšem aspoň u koho neodporúčam ... Romanus nabytok z Vranova, od známych mám info o 2 naceňovaní ( 2 osoby z jednej firmy nacenili rôzne to iste a klient dojná krava a uvidíme koľko znesie ). Nám po skoro 2 mesiacoch ako zobral spotrebiče ku sebe, tak to zrušil (našiel niečo lepšie), ale chvalabohu lebo potom sme našli iného SK stolára z TV, ktorý urobil tu istu kuchynskú linku bez kompromisov o 3500 e lacnejšie. Pozitívne recenzie na tohto stolára len dá človek, ktorý nemá šajnu o cenách za kuchynskú linku a peniaze odhrabáva lopatou. Z ušetrených peňazí bola týždňova dovolenka v exotike.

91anka
autor
2. dec 2023

@pitaya škoda že ste nenapísali skôr, kuchyňu už mám za 6,500 bez spotrebičov. Nikto lacnejší sa nenašiel. Robil mi stolár zo Sedliská firma sa volá inko nábytok. Akože s kuchyňou som spokojná ako mi ju urobil no vyšla nás nad náš rozpočet, lebo sa ,,nedalo ,, . Takto vyzera

pitaya
9. dec 2023

@91anka ja si myslim, že cena celkom fajn na sučasnu dobu, viac dekorov tam máte, ozaj pekná .. videla som kuchyňu menšiu ako Vaša, 2 drevodekory a cena okolo 9000 e, bez spotrebičov ..

pitaya
9. dec 2023

@91anka ale pekna je 🙂

drobcek100
12. sep 2024

@91anka je krásna 👍