Fyzioterapeut - Vranov nad Topľou

amajlik
7. feb 2022

Neviete mi poradiť dobrého fyzioterapeuta - Vranov nad Topľou.
Ďakujem

deti95060810
7. feb 2022

potrebuješ pre dieťa?

amajlik
autor
7. feb 2022

@deti95060810 nie pre seba....mám problémy s chrbticou

anna_orchid
7. feb 2022

@amajlik mam dobru skusenost s fyzioterapeutkou v Zdravite.

amajlik
autor
7. feb 2022

@anna_orchid a môžeš mi prosím povedať o koho ide? Som už fakt v koncoch

anna_orchid
7. feb 2022

@amajlik Hedviga Slachtova, dochadza sem z Michaloviec. Chodila som k nej s diastazou a syn k nej chodi s chrbticou. Nam velmi pomohla. Dava dobre cviky aj ma odborne znalosti. Cvicenia mava urcite v sobotu, cez tyzden neviem.

amajlik
autor
7. feb 2022

@anna_orchid takže len v sobotu? To by mi vyhovovalo.....A to si dohadujete termin dopredu, alebo ako to je... Lebo ja mám problém ešte aj s hlavou som po operácii mozgu....už nejaký čas tak keby že sa nedalo prísť na cvičenie....

anna_orchid
7. feb 2022

@amajlik termin si dohodneme v priebehu tyzdna, par dni pred cvicenim. Neviem, ako postupuju, ak nepridete na cvicenie, skuste priamo zavolat do Zdravity a povedia vam viac. 0908 648 375 www.zdravita.eu

amajlik
autor
7. feb 2022

@anna_orchid ďakujem pekne a ak sa môžem ešte opýtať cvičíte sami alebo v skupine.... Lebo ja potrebujem sama kvôli tým mojim problémov...a cena je aká ak môžem vedieť

anna_orchid
7. feb 2022

@amajlik sami, ide o individualne cvicenie. Cenu si vypytajte v Zdravite, my sme mali este permanentku z minuleho roka, ceny isli teraz hore a neviem, kolko sa pohybuje cena za cvicenie. Nechcem napisat nieco, co neplati.

amajlik
autor
7. feb 2022

@anna_orchid ešte raz ďakujem a pekný večer prajem

macik166
8. feb 2022

@anna_orchid nevieš mu povedať prosím, či cvičí aj s 3-rocnymi detičkami?

anna_orchid
8. feb 2022

@macik166 to neviem, skus zavolat priamo do Zdravity. Syn ma 10 rokov.

verizienka
16. feb 2022

@deti95060810 ahoj, vies o niekom, kto tu cvičí s deťmi?

amajlik
autor
19. feb 2022

@anna_orchid chcem sa vám ešte raz poďakovať , že ste mi odporučili fyzioterapeutku v Zdravite👍 už som tam dnes bola a dohodli sme sa. Neviem kto ste, ale ĎAKUJEM ♥️ súrne som to potrebovala.

anna_orchid
20. feb 2022

@amajlik to som uprimne rada. ❤️

macik166
10. mar 2022

@amajlik a to cvičí nejaká mladá baba, alebo pani v strednom veku? Dakujem

amajlik
autor
11. mar 2022

@macik166 no 20 r. nemá a definuj čo je u teba pani v strednom veku 😀