Art Dental Clinic Vranov nad Topľou

kavicka12
12. okt 2021

Ahojte bol tam niekto trhať osmičku?Zaujímalo by ma koľko sa tam platí a. Skúsenosti s trhanim , ďakujem 🙂

erika0804
13. okt 2021

Tento zubár má veľmi pekný , profesionálny prístup . Ale ceny sú šialené...

kavicka12
autor
13. okt 2021

@erika0804 🙈🙉ach

mirkac7
15. nov 2021

@kavicka12 trhanie zuba tam stojí 50€, to sa ešte dá...

kavicka12
autor
15. nov 2021

@mirkac7 no mne treba dať von dva osmičky no určite nedám dva nara z ,už idem isto budúci pondelok😫😭😅a prosím ťa máš aj skúsenosti s ťahaním 😀

mirkac7
15. nov 2021

@kavicka12 ano, jeden zub mi vytiahli, za nový pýtal 1000€, tak som zdrhla kade ľahšie 🤣 osmičky výborne trhajú v KE na stomatochirurgii a zadarmo ináč.

kavicka12
autor
15. nov 2021

@mirkac7 haha a trhanie bolo v pohode?toho sa najviac bojím ,

kavicka12
autor
6. jan 2022

@mirkac7 Ahoj a nevedela nie si mi napísať kde presne v Košiciach

ruthka
17. mar 2022

@kavicka12 nie prosím Vás k nemu na trhanie nechodte. Mne trhal 8smicku hodinu a odisla som s uplne mokrym chrbtom, od bolesti. Aj ked mi pichol dvoje davky injekcii citila som uplne vsetko, mala natrhnute kutiky a zistila som ze mi tam nechal korene. Takze za mna nie. A radsej do Soli k doktorke Mrve. 50e zub ale necitite nic, a realne za 5 minut zub vonku. Nic z toho co pisem som nezvelicila bohuzial.

kavicka12
autor
17. mar 2022

@ruthka no to už je asi staré 🙂chvála Bohu to mám za sebou a odhodlala som sa🙏tiež mi niekto vravel že takto dopadol no mne najprv dal nejaký gél ružový potom pichol injekciu a vôbec som tu injekciu necítila fakt bola som prekvapená a išiel trhať netrvalo to fakt asi ani 5 min.neviem s toho strachu mi to pripadalo veľmi rýchlo cítila som len také kyvanie a zub bol vonku a vraj komplikovaná extrakcia.Bol to horný zub osmička no ale bolesti mám stále asi troklanny nerv

kavicka12
autor
17. mar 2022

@ruthka a tiež som tam platila 50 e

ruthka
25. mar 2022

@kavicka12 no mozno sa polepsil :D