Zvládli ste nové testy na vodičský?

28. sep 2023

Ahojte tie ktoré si momentálne robíte vodičak alebo ste si robili teraz niekedy dá sa to zvládnuť? Keď som počúvala koľko je otázok skoro som odpadla dokážem sa to vlastne naučiť? Šoférovať sa nebojím najviac mam stres ze test neurobím.. a hlavne sa bojím ze bude stresovať a úplne na všetko zabudnem 🤦

patka06
28. sep 2023

Dcéra /17 r./ mala skúšky začiatkom septembra, zvládla v pohode na 1. pokus.
Testy nie sú ťažké, čas 30 minút je až až. Naučíš sa tým, že sa budeš testovať doma a počúvať na hodinách teorie.

majulino
28. sep 2023

Robila som v marci ešte po starom, ale učila som sa aj nové testy, keďže sme nevedeli, či ešte stihneme termín. Po starom som test napísala za 4 minúty a odovzdala. Síce som stratila jeden bod, ale to nevadí.
Po novom čo som sa testovala, tak som test napísala za 8 minút
Stiahni si tuto aplikáciu. V tom čase keď som robila vodičák ja boli nové testy spoplatnené 2€ natrvalo. Teraz neviem
Niektoré otázky su padle na hlavu, logiku v nich netreba hľadať, mali s nimi problém aj inštruktori, ale inak úplná pohoda. Hlavne sa nestresuj

sono2
28. sep 2023

Na testy sa musíš učiť.! Žiadne také, že domysím si, uhádnem. Máš povolené 2 chyby, to je hrozne malo.
Čiže kúpiť knihu, naučiť sa celú! Dostaneš otázky na počítač, trénovať, kým nebudeš mať odpovede bez chyby. Ja som robila rýchly za 3 týždne na 1
Parkovanie som nedala zo stresu ale testy na 1

vreckovka2
28. sep 2023

Samozrejme, ze sa to da naucit. Odporucam pozorne pocuvat na teorii a uz vyssie spomenutu apku. Je skvela, lebo ti automaticky generuje otazky, ktore si odpovedala nespravne a robis ich dovtedy, kym sa ich nenaucis. Aj v otazkach casom najdes logicku odpoved, ked si ich budes citat. Ucila som sa kazdy den nejaku hodinku z apky. Vzdy po spraveni testu som si presla este raz vsetky otazky, aby som videla co som spravila zle a co dobre. Predtym som si precitala knihu, co nam dali v autoskole. Ta mi velmi pomohla. Na prvykrat som mala plny pocet bodov. Mas dovolene stratit 10bodov, co mozu byt 3 otazky zle, ale aj 5 zlych. Zalezi od toho, kolko bodove otazky spravis zle.

nika1971
29. sep 2023

https://www.minv.sk/?testy
kazdy den si urob 10 testov...zo zaciatku to nebude nic moc, casom sa ich naucis....
ja som urobila testy za 15 minut na 100 percent

tamitamitami
29. sep 2023

Vpohode a to som najprv mala robiť papierové, v polovici kurzu som sa dozvedela že budem robiť nové. Každý deň som si spravila 3-5 testov (takže som tomu extra čas nevenovala), na finálnom teste som mala jednu otázku zle.