Zvislá zeleň na balkóne. Máte ju niekto?

emma_932
22. feb 2010

Mate to niekto? Kamaratka ju ma na balkone, ma tam kopec kvetiniek, vyzera to super 😵 Ja by som na nej chcela pestovat aj bylinky, vraj sa to da, ale zaujimali by ma vase skusenosti 😉 dakujem

emma_932
autor
23. feb 2010

😕

maruschka
23. feb 2010

emma, videla som zvislú zeleň-foto v časopisoch..Je to pekné, len mi to pripadá, ako keby bol balkón odrezaný od sveta..Praktické je to z toho dôvodu, že máš súkromie a je to ešte aj milé pre oko pozorovateľa..A ak sa v tom dajú pestovať aj bylinky, tak je to ešte ďalšie +...Nemám s tým skúsenosti, dokonca som to naživo ešte nikde nevidela-ak sa ti to podarí, tak to nafoť, som veľmi zvedavá, ako to vyzerá v skutočnosti...Inak je to ako taká náhrada za skalku pred domom. Len toto je skalka v zvislej forme.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Určite si daj do vyhľadávača zvislá zeleň a nájdeš aj rady, ako založiť a pestovať takúto parádu.. 😉 😉 😉 😉

beruska2x
23. feb 2010

urcite se to da, maji normalne v zahradnictvich i sadbu - zakrsla rajcatka, jahody muzes dat do zavesnych kosiku, bylinky do truhliku... jen s kvetoucima kytkama bych byla opatrna, budes tam mit spoustu hmyzu...