Zvierací miláčikovia a ich pochúťky

mijunik
11. feb 2021

Tak mi napadlo - čo netradičné zjedli alebo jedávajú vaši domáci miláčikovia? Alebo za akým jedlom sa idú pomaly pominúť, len aby to dostali? Teda, aby som nezabudla veľmi dôležitú vec - zvieratká sú krehké, ale niektoré zároveň aj pahltné a preto im jedlo a mlsoty treba nadeľovať naozaj s rozumom. Ale občas sa pritrafí...
Tak napriklad tetina perzská mačka ľúbila banány. 🍌 Kamoškin seter vraj zas rajčinový pretlak. A kohosi iný psík zbožňoval sójový suk. Vraj keď to kúpili, tajne to pašovali do špajze, aby si to psík nevšimol, no smola... Vedel to okamžite. 😄 No a najlepšie na záver - nášmu kocúrikovi chutila "gáfrová masť s ichtamolom". Aby som teraz nevyzerala ako úplne šibnutá, ja som mu po otvorení maste dala jemne a z dostatočnej vzdialenosti privoňať, že ako sa zatvári... Čakala som len oňuchanie. A on okamžite začal ochutnávať... 😄 Na doplnenie - je to už pekných pár rokov dozadu, kocúrik má 16 rokov a tvári sa maximálne spokojne. 🙂

janulik2008
12. feb 2021

My sme mali kocura kt jedol pukance 🤣🤣🤣

anile12
12. feb 2021

Môj psík miluje maslo. Počuje otvorenie maselničky cez dvoje zavreté dvere. Okamžite je v kuchyni a pochutnava na masle. A pri vybere šunka/maslo. Je jasná voľba maslo 🤷‍♀️

diana999
12. feb 2021

Náš kocúr zje polievky, zemiaky, paradajky, olivy, ešte keď sme ho priniesli z útulku tak jedol suchý chlieb😄🤦🏽‍♀️

h2
12. feb 2021

Počula som o psovi, ktorý jedol LEN vaječné žĺtky a vlašské orechy. A o ďalšom, ktorý mal rád detské piškóty, čo asi nie je nič neobvyklé, ale vraj jedol len značku Opavia, iné nechcel.
A ešte som počula o koze, ktorú si kúpil jeden automechanik. Raz nechal na dvore nejakú súčiastku z auta, celú od motorového oleja. Ráno bola dočistúčka vyoblizovaná! 😂

sirka9
12. feb 2021

môj kocúr miloval olivy, bol schopny z poličky zhodiť pohár, rozbit ho o zem a vyzrat ich. debil. a vobec ho netrapilo, ze nejake sklo by tam mohlo byt. alebo pozurom zatal do viecka a vylizoval