Zväčšenie pier - vaše skúsenosti

valeria_h
6. júl 2022

Ahoj baby, máte skúsenosti so zväčšením pier, ale aby vyzerali prirodzene, nie duck face? Rozmýšľam nad russian lips.
Odporúčate niekoho konkrétneho, kliniku?
Ďakujem 🙂

januska1905
6. júl 2022

Mas krasne pery, nevymyslaj....

osky
6. júl 2022

Len to nie!!!!
Prosim nedavaj si to

sidicek
6. júl 2022

Vždy je to vidno a je to otrasne.

valeria_h
autor
6. júl 2022

Ja som chcela len tak trochu, určite nie ako kačka.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
krasaniejevsetko
6. júl 2022

@valeria_h daj si radsej pery tetovat

januska1905
6. júl 2022

Naozaj, nerob to. Radšej si niečo pekné kúp, alebo peniažky odloz. Naozaj ti to absolútne netreba, máš krásnu tvár, nekaz to umelinami.... Ani trošku...

uglybetty1234
6. júl 2022

Ahoj, ja mam vyplnen pery, metoda russian lips. Este len na zaciatku. Som velmi spokojna. Kto ma nepozna ani nevie, ze mam vyplnen pery. Kto ma pozna, tak cosi sa mu na mne nezda 🙂 som spokojna

valeria_h
autor
6. júl 2022

@uglybetty1234 Kde si si ich dala robiť, ak teda môžeš napísať 🙂

darijja
6. júl 2022

@valeria_h po prvom raze sa to hned rozlozi v perach a nebudee to ani poznat.. az druhy raz uz je poznat ..ja som bola 1 krat a dali mi 1ml a ani to nikto nevidel ked po par dnoch odpuchli...po dvoch mesiacoch som sla na 0.8ml a to uz je poznat ale len tak prirodzene 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
koniarova
6. júl 2022

@darijja no ukáž,či to nie je vidno. 😉 Ver mi,že určite je. To len vždy budú baby donekonečna omielat.

slovenka753
6. júl 2022

Nerob to. Aj keď si dáš len trochu je to vždy vidno.

januska1905
6. júl 2022

Ja ani nevidím v Tom logiku, dat si zväčšiť pery aby to nebolo vidno. Tak buď chcela aby to bolo vidno, alebo kašľať na to. Áno, mám kamošku ktorá si to dala, len pár ml, a nieje to vidno. Ale potom na čo? Minut našetrené peniaze alebo na čo? Väčšinou vymislaju naozaj pekné baby a doseru si tvár. Ty si krásna, kašli na to.....

valeria_h
autor
6. júl 2022

@januska1905 Ja som chcela len trochu, aby som mala plnšie pery, ale tak, aby to nebilo do očí.

gabrielkaa
6. júl 2022

Máš pekne krojene a prirodzene plne pery. Byt tebou tak to nerobím.

darijja
6. júl 2022

@koniarova nie je to vidno, uplne prirodzene. Mam 1,8ml dokopy v perach a tento rok som bola 2x ;) predtym nikdy
.. tak sa ukludni a nesud len na zaklade instagramovych bab, co tam maju uz dobrych 5ml a nemas s tym vobec osobne skusenosti :D
@koniarova

darijja
6. júl 2022

a podla mna vela vela veeeeeeela zien ma pichnute pery a okolie o tom ani len netusi.

koniarova
6. júl 2022

@darijja je to vidno.

koniarova
6. júl 2022

@darijja ale máš to pekné.

valeria_h
autor
6. júl 2022

@darijja Presne takto si to predstavujem. Kde si bola prosím Ťa?

mata1906
6. júl 2022

ak to tak cítiš, choď do toho. Ja som bola v apríli prvý raz a teraz v júni na druhej dávke a za rok pôjdem znova.

katkaba1
6. júl 2022

@valeria_h ak si rozhodnutá určite choď do toho. Ak si do pier nedáš napichať 5-6ml a pozáš mieru tak nebudeš mať žiadny duck-face.
Ja si dávam každý rok a pól 1ml a stačí mi to, pokiaľ nemáš úplne neviditeľné pery tak viac ani netreba.
A priprav sa - russian lips ale bolia 100x viac ako klasika napichanie😅

viera77
6. júl 2022

Ako na prirodzene krásnej babe pokaziť jej jedinečnú prirodzenú krásu. Všetko umelé je umelé a veru aj viditeľné, či už viac alebo menej. Inak by to asi nemalo význam, nie? A samozrejme, potom presviedčanie samej seba, že to nie je ani vidieť a vyzerá to úplne prirodzene.

domiklik
6. júl 2022

@darijja pekná práca

ninusa4
6. júl 2022

@elizabet173 lol , názory chlapov sú pre nás strašne dôležité 🤦🏻‍♀️

mondolina
6. júl 2022

je to vidieť zboku, tak, ale komu sa to páči 👍

rachelkk
6. júl 2022

@darijja boha toľko peňazí to stojí a ani to nevidno.ale pekne pery

uglybetty1234
7. júl 2022

@valeria_h kamala zilina

darijja
7. júl 2022

@rachelkk je to drazoba. Tiez som cakala lepsi efekt za tie prachy.