Zuzka Plačková

20. sep 2022

Neviete kto hovoril o Plackovej ze jej vynosili dieta na ukrajine? Dala to dnes na story, nejaka babaz CZ ale nechapem, zaujima ma to 😁

zobaka
20. sep 2022

netusim, ale je to hovadina, normalne bola tehotna, ved bola spuchnuta ako tri vzducholode, to urcite zo srandy nebolo

yvanielka
20. sep 2022

https://instagram.com/plasticqueen_evca?igshid=...

Má to v storkach 😀 táto vtipná pani

july0
20. sep 2022

@zobaka 😅😅😅

janai1
20. sep 2022

@yvanielka tak tejto babe to dobre šľahá na tú hlavičku 🤣

yvanielka
20. sep 2022

@janai1 práve to pozerám a opúšťa sa tam, že mala Plačková kúpené umelé brucho 😄 je to exotka

lorin29
20. sep 2022

Ja nechápem čo furt ženy majú za potrebu riešiť druhú ženu 🙂 veď keď sa niekomu nepáči tak predsa neriešim 🙂 ale príde mi to už primitívne ako ju stále niekto musí riešiť a ohovárať 🙂 čistá závisť

srferreira
20. sep 2022

Ja sa inak smejem. Akoze jedna lepsia ako druha 😂😂😂😂😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lija22
20. sep 2022

povedala by som, ze henta plastiqtruba plackovej zavidi. toto je ako v skolke. to ozaj dospela zena verejne moze vymyslat bludy o niekoho tehotenstve. ach dost bolo internetoch na dnes ✌️

elbartoslava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. sep 2022

Dakujem za odpovede baby 🤩

aaadkaaa
20. sep 2022

To je uz moc tato "pani" co pusta... ale tak Plackova ma dalsiu zabavku na najblizsie dni, podat TO za ohovaranie😀

zuzi56
20. sep 2022

Videla som ju asi 2 týždne pred pôrodom a nohy mala tak spuchnute, že musela byt určite tehotná 😂😂

nika11103
20. sep 2022

Ja tomu tiež verím že samozrejme tehotná bola . Ale ja som ešte nerodila čaká má to . Takze neviem povedať . Ale počula som tie názory ze solárium ani tie procedúry a hlavne nie na brucho by si žena po cisárskom určite dať robiť nemohla veď aj tu zeny pisu ze cisársky nie je žiadna výhra ze tá jazva boli … koľko vrstiev koze to je … to je jedine nad čím som sa tak zamyslela inak jej prajem nech sa jej darí aJ každej mamičke ❤️

momoftwo
20. sep 2022

@nika11103 ja som 4 dni po cisarskom skakala po nemocnici a behala po schodoch. Kazdy sa po sekcii dava dokopy inac, niekto pomaly, niekto ani nevie ze mu rezali brucho🤷🏽‍♀️

sim_mi
20. sep 2022

Presne, ja som bola fit za par dni. Procedury su mozno mimo brucha a k solarku sa nevyjadrujem, osobne by som don nesla, ale neviem, ci to moze nejako vplyvat na jazvu

dadka3450
21. sep 2022

Ži a nechaj žiť !!

buberova
21. sep 2022

Najviac ma v tých storkách pobavilo že Dion je odzadu noid a to znamená No I.D bez identity 😂😂😂😂 mám pocit že možno pred 10 rokmi keď sa začalo hovoriť o iluminátoch boli z toho vtipné videá s hláškou "náhoda? Ja myslím že nie" a toto mi príde ako podobný nezmyselný vtip

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
21. sep 2022

@luscious však na zuboch ma zirkonove korunky 😀

nikha2809
21. sep 2022

No pozerala som to aj ja a že v siedmom mesiaci sa nedá čupnut keď je žena tehotná no..ja pri prvej dcére som šla s kamoškou na kávu s ktorou som sa roky nevidela, nevedela že som tehotná a keď sa spýtala čo mám nové povedala som že veď vidí a ona kuka ako puk
lebo veď nič nevidela a nechápala keď som povedala že som v siedmom mesiaci, vyzerala som akokeby som sa len najedla, brucho som takmer ani nemala do deviateho mesiaca 😁

nika11103
21. sep 2022

@nikha2809 ja takisto som v siedmom mesiaci teraz a keď si dám voľnejšie tričko tak ani nie je vidieť . Až má to znepokojuje 🥺

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helena1982
21. sep 2022

aspon ze ta to zaujima a potom sa niet co cudovat, ak ju len kvoli takymto hluspostiam sleduje kopec ludi, ze je z nej milionar

mackamizjedlaskrec
21. sep 2022

Ja ju mam aj na Instagrame ...mala pekne realne brusko ...co baby niektore naklebetia ...A mne zas vrta v hlave poviem Nepravost toho ze keby si tu z nas niektora otvori fabriku na pecene zemiaky tak koli hygiene alebo koli cokolvekkomu by to na 200%nepreslo ale to ze ona ma popularitu a nejaky biznis s jej menom tak sa este pritom znamosti ...No potom nezbohatni !

nikha2809
21. sep 2022

@nika11103 neboj nič ono vykukne 😀 a keď som čakala už druhé tak som v šiestom mesiaci bola ako slon, suseda sa ma pýtala v júni že už každú chvíľu čo? A ja zahanbene no v novembri 😁 Oveľa lepšie bolo to malé brucho ako potom ten balón 😁

sweetyna
21. sep 2022

tak co to som pocula, ze ju obvinili z toho, ze sama vobec tehotna nebola a vseto je to len hrane, ale tak ludia pridu uz ozaj s bars cim, len aby niekomu uskodili, alebo aby si niekto sam sebe v podstate spravil reklamu

zazrak1991
21. sep 2022

Ja som to už ani nedopozerala ,strašne sprostá žena a tie čo jej tam vypisujú a dávajú za pravdu sú tiež pekne kravy . Že sa v 7 mesiaci zohla s bruchom a cupla si ? Aj ja . A som naozaj tehotná ,bohužiaľ nemám 300€ na umelé brucho a bohviekolko tisíc na to aby mi dieťa niekto vynosil,musím to urobiť pekne sama. Po prvom cisárskom som po príchode z nemocnice fungovala ,nechodila som síce na procedúry ,lebo zase potrebujem peniaze inde 😁 ale proste som fungovala , po 2 týždňoch od sekcie som začala po večeroch behávať na páse. A čo ? Hojilo sa mi to dobré aj som sa dobre cítila a chcela som čo najskôr schudnúť keďže som rodila v apríli. Malého mi ukázali hneď ,potom ho umyli a dali mužovi na dobrých 15 minút ,žiadny inkubátor ,žiadne podchladenie. Normálne som nasratá ,a nie preto že niekto hovorí zle na Plačkovu ale preto že tie ženské sú proste kravy a myslia si že sú najmúdrejšie.

momoftwo
21. sep 2022

@nikha2809 ja cakam druhe som v 34tyzdni a ked som minuly tyzden objednavala postielku pani sa ma pytala ci pre sestru ci pre kamosku tak som na nu hypnotizovane pozerala ze ako to mysli, mam male brusko ked si dam oversized koselu alebo tricko tak to moc nevidiet, cize ani druhe tehotenstvo neni zaruka toho ze bude mat zena velke brucho..nuz zatial som nikde nevyuzila ze by mi dali prednost, alebo sadnut a podobne😁 skoda