Zrážka so zerou - Kooperatíva

milujem_modu
9. máj 2018

Ahojte/Dobrý večer, chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosť s uvedenou poisťovnou a či sa mu stala zrážka so zverou, pred pár dnami nam vbehla srnka, nedalo sa to uz ubrzdiť nakolko zbehla na cestu z pravej strany vodiča, nie pred nami, predok auta je trošku poškodený a su tam dolámané plechy, máme havarinú poistku v KOOPerative, chcem sa opýtať, upozornovali ma, ze pri obhliadke auta, ktoru mame zajtra, nas budu chcieť oklamať zevraj, nemá s tým niekto skúsenosť, či nám to preplatia vôbec? Ďakujem

katulienkax
9. máj 2018

No zrážka so zverou nemusia byt len dolámane plechy, moj oco mal škodu 2000 euro a myslel si ze su to len plechy ale vnútri odpálene najdrahšie veci. Ale s kooperativou nemam skúsenosť☹

milujem_modu
autor
9. máj 2018

No dufam, ze u nas nic, pozerali sme to na miesto sme hned volali policiu, ta nam dala vsetky podklady do poistovne, odpálil síce senzor a len su dolamané plechy a taktiez aj hmlovka spodná, a Vášmu ocovi preplatila poistovna? My mame v zmluve uvedenu sice aj zrazku so zverou, a je tam potrebné aj zavolat policiu na miesto, preto sme hned volali, ale určite budú vymýšlať.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
9. máj 2018

@milujem_modu prečo by mali vymýšľať?

gabina23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stankot
9. máj 2018

@milujem_modu ja som mala dva mesiace stret so zverou...poskodene dvere zboku od vodica...skoda 1222 eur...mam kooperativu a ziaden problem...za tri dni od poslania faktury za opravu som mala komplet peniaze na ucte...preplatili vsetko okrem spoluucasti...

milujem_modu
autor
9. máj 2018

Ďakujem za informácie, som teda zvedavá a dúfam, že preplatia

stankot
9. máj 2018

@milujem_modu nemaju dovod nepreplatit...a slo to rychlo fakt...ale bola to moja prva nehoda nemala som ziadnu poistnu udalost doteraz...

milujem_modu
autor
9. máj 2018

@stankot Ďakujem pekne 🙂

ankaevka
11. máj 2018

Treba si pozriet zmluvu, pri strete zo zverou vyzaduju pritomnost policie, volali ste ju? Ak ano, nemal by byt problem s preplatenim skody

milujem_modu
autor
11. máj 2018

Ďakujem baby, ano volali sme policiu aj to bola podmienka, takze preplatia všetko škoda je okolo 3 000 eur, zaplatime len spouucast 166 eur

ioannakoutra
26. jan 2019

Má niekto skúsenosť či sa do zrážky so zverou pri PZP ráta aj domáce zviera (krava)? Pričom majiteľ nebol zistený....

ankaevka
26. jan 2019

@ioannakoutra s takým prípadom sme sa ešte nestretli v servise ale volali ste políciu? Kde sa to stalo, to bola iba jedna široko ďaleko, nebolo tam nejaké stádo? To by malo niekomu patriť..skuste pozrieť v podmienkach pripoistenia stretu so zverou, myslím ze aj pes tam patrí tak prečo nie krava

ioannakoutra
27. jan 2019

@ankaevka Polícia pri tom bola ale krava ušla a majiteľ zaprel že bola jeho takže dôkaz nemám a polícia neurobila nič. Tak tŕpnem či mi to uznajú lebo zver v poistke nie je konkretizovaná.

ankaevka
28. jan 2019

@ioannakoutra keď mate spísaný zápis na polícii a majiteľ kravy sa nenašiel, pripoistenie stretu, tak by to malo prejsť...ono kým to neposudi likvidátor, tak ti nikto nedá záruku ci to prejde..ale podla mňa by vám to mali uznať