Zoznamky Elite Date alebo Partner na úrovni

8. máj 2022

Ahojte, máte skúsenosti s týmito dvomi zoznamkami? sú spoplatnené.. ktorá je lepšia? našli ste si cez nich niekoho?

ninka99865
8. máj 2022

Moja kolegyňa našla muža na partner na úrovni

vyvrtka
16. sep 2022

Moja kamaratka je na elitetade len preto, lebo partner na urovni vyzadoval pri platbe čislo karty. A to nechcela riskovat. Elitetade mala vysoke preferencie na nete vraj najlepšia zoznamka. No pravda je taka. že je to uplne o ničom na to že je to platené, vela ludi tam nema foto, len vyplnený profil , je to bieda aj lutuje ze si to zaplatila. Velmi malo funkcii, clovek nevie ci danu spravu osoba citala necitala, svieti jej tam ze koho akoze zaujala, spravy len o tom zaujala si ma a koniec, dalej sa nepokracuje, Velmi malo je tam ludi, a je to nepriehladna zoznamka. Uplna nuda, ak tam niekto niekoho aj spoznal tak to mozno bola nahoda. Je to naozaj slabe a na zaklade jej skusenosti ja sa tam rozhodne neprihlasim, vyhodene peniaze

autor
16. sep 2022

@vyvrtka a ten partner na úrovni, tam sa oplatí ísť, nevieš?

vyvrtka
17. sep 2022

Neviem nemam s tym skusenost, ja osobne internetove zoznamky nevyhladavam. Kamaratka si tam nasla manzela, tak mozno to nie je zle, len sa mi nepaci ze pri plateni sa neda zaplatit prevodom, ale chcu cislo karty.... a uz ked niekde chcu cislo karty radsej to necham tak

lydus2015
17. sep 2022

Ja mám manžela z partnernaurovni 😀

lydus2015
17. sep 2022

@vyvrtka vo väčšine internetových obchodoch sa už dá platiť kartou, ja osobne to využívam veľmi často...

tomtom24
11. nov 2023

Elit date urcite nie. Ak odstúpite do 14 dní peniaze Vám nevratia. A je to dosť na nič zoznamka.

pupavka1
8. jan 2024

Elite date urcite nie pisal jeden co vulgarne nadaval len preto ze som ho odmietla pisala som na podporu aby to riešili ze vraj si ho mam zablokovat to mozem aj na pokeci a zadarmo, v partner na urovni mozes aspon nahlasit take spravy a profil zablokuju.

sjuuumi
29. aug 2024

Prosim vas, pri tom elitdate vraj automaticky nepredlzuju zaplatene clenstvo, co by bola dobra sprava, je to pravda? 🙂
A akou metodou sa da zaplatit? Aj inak ako kartou? Dakujem.