Zoznamka - tinder

7. nov 2021

Skusali ste niekey Tinder, alebo nejaku zoznamku ?
Ake ste mali skusenosti ?

kitycat
7. nov 2021

Ja som na Tindri nasla teraz uz snubenca

autor
7. nov 2021

@kitycat jej, tak to je super 🙂 som rozmylsala ze by som sa tam prihlasila

miusa00
7. nov 2021

Vsak skus a uvidis, kazdy ma ine skusenosti, z to nic nedas 🙂

petamich
7. nov 2021

aj kamosi uz manzelia sa tam zoznamili, stretnes tam asi kadekoho a kadeake typy ale...mozno aj toho spravneho 🙂 drzim paste

conta22
7. nov 2021

moja kolegyňa tiež našla a sú šťastní 😊

lindous
7. nov 2021

Ja som tam párkrát zablúdila ešte ako nezadaná, vzťah som tam nenašla (ale teda ani som ho nehľadala), no s pár ľuďmi som tam mala veľmi príjemné a zaujímavé konverzácie 🙂 samozrejme, že sú tam aj otravní a všelijakí trochu divní muži, ale tak .. kde nie sú 😅 je len na tebe, s kým sa pustíš do akej konverzácie

mia_von_prag
7. nov 2021

Ja mam v okolí 2 úspesne vztahy z Tindru. Jedni su uz manzelia a druhí spolu teraz zacali bývať

erina102
7. nov 2021

@kitycat Ahoj a mohla by si popísať ako to funguje? Treba stiahnuť nejakú appku a je to platené?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
7. nov 2021

@erina102 ano je to aplikacia, kde na zaklade tebou navolenych kriterii - vek, pohlavie, vzdialenost v km ti bude ponukat profil cloveka, ktory splna kriteria a ty im vlastne davas paci/nepaci a rovnako teba bude hadzat opacnej strane a ked obaja date na seba paci, tak vas "spoji" a mozete (nemusite) si zacat pisat
@hazelgracegus je aj platena aj neplatena verzia, mne stacila neplatena ked som skusala

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
7. nov 2021

@hazelgracegus badoo som neskusala ale myslim, ze ano

kitycat
7. nov 2021

Autorka, skus dnes uz sa tak zoznamuje viac ako realne.. Ina doba. Mala som tam aj jedno tragicke rande aj som hladala nejaky ten klin. Frajer tam mal tiez tri hrozne rande ale nevzdal to 🙂

@erina102 neplatis za to. Stiahnes appku, podla lokality si tam nastavis radius, z akej dialky ti ludia mozu napisat. Vyplnis si o sebe profil, o co ti tam ked tak ide nejake fotky. Ak sa ti dotycny paci tak ho posunies "doparava" ak sa ti nepaci posunies ho na obrazovke "dolava". Ak aj ta druha osoba da teba "doprava" (rozumej tym, ze si mozno ta prava - the right one) tak sa spojite a mozete si napisat. Myslim, ze je nejaka sanca ak das niekoho omylom dolava tak sa ti este niekedy ponukne je to fajn. Uz som tu appku samozrejme 3 a pol roka nemusela pouzit, mozno to nejako vylepsili, mozno je tam aj nejaky spcialny profil plateny ale mne stacila zakladna verzia

janai1
7. nov 2021

Mne sa viac páčilo badoo na tinderi som našla iba takých co chceli sex na jednu noc 😂

pinaofina
8. nov 2021

Ja mam manzela z Tindrer ☺️ Ale musim uznat, ze som nasla ihlu v kope sena, lebo pocas roku, co som tam bola, som stretla kadeco zvlastne 😩😂😂😂 takze sa treba obrnit

radkaradix
8. nov 2021

ja som na tindri nasla manzela, uzasneho chlapa 🙂

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radkaradix
8. nov 2021

@hazelgracegus to len ta premiova verzia sa plati nie? ja som to mala zadarmo

pinaofina
8. nov 2021

@hazelgracegus
@radkaradix
ano len premiova sa plati...komu sa pacis uvidis, ked das ty niekomu like (cize swipnes vpravo myslim) a potom ti ukaze, ze ste sa "matchli" ak aj on dal like

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radkaradix
8. nov 2021

@hazelgracegus akoze rozmazane? Ked som sa tam prihlasila, videla som fotky chlapov v mojom okoli a davala som bud like alebo dislike a ak som mala s niekym zhodu, mohli sme si zacat pisat. Ja som teda vzdy cakala, kym mi napise niekto prvy 😅

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hesloveslo
8. nov 2021

Ja som používala Badoo a vždy mi písali muži okolo 50 netuším preco ale po tom čo som bola na rande a ma nakazil chorobou som tam začala písať len take hlúposti ponaťahujem ich a je fajn

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hesloveslo
8. nov 2021
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hesloveslo
8. nov 2021

@hazelgracegus nemohla nikde totiž nechodim

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
8. nov 2021

@hesloveslo pokial nie pohlavnou chorobou 🙊🙈 to mi totiz napadlo ako prve, sorry 🙈😅