Zoznámenie cez internet

13. jún 2022

ahojte, len tak ma zaujima aky mate nazor na zoznamenie cez internet ? :D mne to vzdy prislo ako akasi posledna moznost, az trocha trapne ci ake...ale to mam asi len predsudky.

kris_tin257
13. jún 2022

Ja som si tak našla manžela čiže nemôžem to odsúdiť 😊 mala som dve roboty čiže cca 200-220 hodín mesačne odrobenych čiže nemala som voľno aby som ho stretla niekde vonku, večer po práci som v posteli bola na telefóne a tak som ho spoznala 😊

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
x_mery_x
13. jún 2022

Ja som introvert, tak som.bola vdacna za internet, mam muza a sme spolu uz 12 rokov

tara42
13. jún 2022

Mňa vždy bavilo si písať s ľuďmi keď som mala okolo 20tky. A tak som si našla aj chlapa, sme spolu 10 rokov, mame dieťa. On bol profesionálny hokejista cize núdzu o ženy nemal a ja tiež nie som na zahodenie, si myslím. 😬 Mne to nepríde trápne. 🙂 Ale je to risk, nikdy nevieš aký človek je na druhej strane. Ja som tam stretla toho najlepšieho akého som mohla.

zuzanazu85
13. jún 2022

Ako posledná možnosť a aj veľa sklamania,množstvo premárneho času a energie 😁.

ivangeline
14. jún 2022

Mojho M som spoznala tiez cez net. xD Ale suhlasim su rozne individua na nete...

ajko2011
14. jún 2022

S manželom sme sa zoznámili na pokeci. 😂Sme spolu už 13 rokov. 🙂

7kikuska7
14. jún 2022

Nasla som si tak manžela, obaja z odlišných miest, keby nebolo internetu nestretli by sme sa.

mimikarol
16. jún 2022

Úplne normálny spôsob zoznamenia. Ja som sa s mojím mužom spoznala na pokeci, sme spolu 14 rokov. Je to vlastne jediný s ktorým som sa zoznámila online, predtým som mala frajerov s ktorými som sa zoznámila "normálne". Diskotéka, škola, cez kamarátku....