Zožltnuté okná

slavicek5
29. júl 2014

Ahojte, ja by som sa chcela poradiť. My sme menili okná ani neviem či pred 3 rokmi, krásne biele plastové a tak mi škaredo zožltli, vyzerá to fakt príšerne. Aj vám sa to už stalo? Akože ja som si nekupovala meniace farbu, bojím sa, že zachvíľu už budú hnedé. Nechápem čo je za tým... Treba nejaký špeciálny prípravok? ☹

natuska87
29. júl 2014

@slavicek5 Fajcite v byte? Alebo kotol plynoveho kurenia mate umiestneny napr. v kuchyni, na chodbe? Ak nie, potom je to divne, zeby nakvalitny plast, zle tepelne upraveny??? Tazko radit, skus sa spojit s fa, ktora okna robi....

nigguska
29. júl 2014

Je to nekvalitny produkt....plast ak je kvalitny nezozltne,resp zozltne ale nie za taku kratku dobu....

slavicek5
autor
1. aug 2014

No tak fajčiť nefajčíme nikto, tak to bude asi tou kvalitou ☹ Nechala som sa ukecať asi na najlacnejšie poľské okná a takto to dopadlo. Asi ich budem musieť meniť znova, lebo to vyzerá fakt príšerne. Ešteže ich máme len v dvoch miestnostiach. Lenže teraz už neviem kde ich kupovať.

katuskaqz
5. aug 2014

No tak to bola riadna nekvalita. Mala by si teraz dávať dôraz na kvalitu než na cenu, aby si nemenila stále len okná. Ja mám kvalitné nemecké, boli trošku drahšie ale aspoň s nimi nemám žiaden problém. Farba je taká aká má byť.

slavicek5
autor
13. aug 2014

A odkiaľ si ich kupovala? Nech to konečne mám aj poriadne. Vidno, že tamtie som nevyberala ja. Na tie zožltnuté mi asi nepomôže žiaden čistiaci, že? ☹

katuskaqz
15. aug 2014

ja som na nich narazila vtedy, keď kamoška si menila okná. Mala ich krásne a tí chlapíci boli milí, tak som si vypýtala od nich vizitku a niečo si o nich našla na nete. Majú v Košiciach v Šaci aj showroom, tam môžeš zájsť aj osobne a poobzerať sa http://profilnet.sk/sk/gealan-6k-classic
sestra pre zmenu kupovala v http://www.oknakosice.sk/, tiež košická firma, okná má druhý rok a je spokojná s kvalitou, nastavením atd
čo sa týka toho žltnutia, to už s ničím nevyčistíš, je to zapríčinené nekvalitným plastom ☹