Zomrela kráľovná Alžbeta II.

8. sep 2022

Zomrela kráľovná Alžbeta II česť jej pamiatke 🖤

77daniela77
8. sep 2022

Uz je toho plna stena mk......😇.....toto je fakt potrebne oznamit tu vo fore anonymne.....🤔

mirka414
8. sep 2022

Legenda 🖤

autor
8. sep 2022

@77daniela77 prepáč ale čo je na tom zlé

vroni
8. sep 2022

Toto je náramne citlivá téma, fakt ma zmysel anonymne....

tosomja
8. sep 2022

Ja som to čakala do roka po smrti jej manžela. Veľmi zosmutnela od jeho smrti.
Mala krásny vek. A za svoj život bola veľmi silná a spravodlivá.
Aj nebo plače. Taká búrka u nás ešte asi ani nebola.

autor
8. sep 2022

@vroni ja som to nemyslela v zlom len tu sa už človek boji čokoľvek napísať

adriena9
8. sep 2022

@tosomja aj u nás je búrka 🤔

vroni
8. sep 2022

Netuším, ktorý z majiteľov koňa mal ten obr debilny nápad s anonymnými diskusiami, ale odvtedy sa to tu hemží kretenskymi témami a otázkami a aj zvyšky nejakej úrovne išli do nenávratna. Pochopím, že sa niekto anonymne opýta, ako sa lieci kvapavka, ale takéto hovadiny riešiť anonymne je na hlavu.

adriena9
8. sep 2022

@vroni je to zcasti pravda, ale fakt tu sa boji človek už opýtať čokoľvek, tak útočné a urazajuce komentáre niekedy napísať človeku len preto, že prejaví svoj názor je cez...tak potom to napíše takto...lebo potom bude zafixovana ako tá čo sa pýta KRAVINY

janinah
8. sep 2022

Fakt je také prekvapivé,že zomrela 96ročná pani? nech je jej zem ľahká,nech ju Nebo prijme...a život ide ďalej.

vroni
8. sep 2022

@adriena9, ono to je taky kolotoč. Čím stupidnejsie otázky, tým agresívnejšie odpovede. Cim viac stupidnych otázok, tým viacej agresie na fóre. A teda zo sto anonymných tém je tak 98 takých, ze sa pýtaš, či niekde rozpustili psychiatriu.

adriena9
8. sep 2022

@janinah nieje prekvapivé, že zomrela žena v takom veku, možno je prekvapivé, že zomrela kralovna a možno si niekto myslí, že mala žiť vecne

panb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
8. sep 2022

@adriena9 lenze nikto nezije vecne. Ani kralovne a krali, takze mna to vobec neprekvapilo, ze v takom veku umrela.

liusa82
8. sep 2022

Ja som mala taký divný pocit už ked oslavovala to vládne jubileum posledné že už dlho nepožije.Ale krásne sa dožila

loyda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hiro
8. sep 2022

Je to kusok prekvapive - nie to ze bola stara - ale jej mama sa dozila 101 rokov. Takze bolo ocakavanie ze par rokov este tu bude.

panb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkarel
8. sep 2022

Bojíš sa pod svojou internetovou identitou napísať tému o smrti kráľovnej? Tak je na čase aby si si vedela stat za svojimi činmi, nazormi a neschovavala sa za ruskom anonymity. Taketo odôvodnenie zalozenia anonymnej témy mi príde fakt detinské od dospelej a svojpravnej osoby 🤦🏼‍♀️

deti95060810
8. sep 2022

jasné, mala 96 r... ale prišlo to ako blesk z jasného neba... žiadne info že bola vážne chorá, iba naraz poobede sa objavila info že má zdr. problémy a lekári sú znepokojení... Takže muselo sa niečo rýchle stať...
Dokonca píšu na nete že zomrela krátko popoludní...

ivkarel
8. sep 2022

@deti95060810 podla mna sa uz dlhšie necítila dobre ale tak v každodennej starostlivosti lekárov to nejak zvládala... Mala uz svoj vek, organizmus asi vypovedal službu.. Stačí si pozrieť jej posledné foto, celé ruky modré, chradla.... Dožila sa krásneho veku a v relatívne skvelej kondícii..
Mna akurát zarazilo, citala som, ze na názor, ze by mala odovzdať vládnutie Charlesovi sa vyjadrila, ze to nie je také jednoduché ale je to dlhý proces... No žiaľ teraz sa ukazalo, ze kazdy sme nahraditelny a v konecnom dosledku je ten proces velmi jednoduchý... Mala odísť skor, mozno by tu ešte bola... Ona vsak vládnutiu zasvatila cely život az do svojho konca...

autor
8. sep 2022

@vroni vieš kôli takýmto ľuďom ako si ti sa človek boji niečo opýtať alebo aj niečo iné napísať ved načo to čítaš keď ti to vadí a nezaujíma ťa to ľudia v dnešnej dobe sú taky protivny a zlý asi túto tému zmažem lebo vidím že tu už vadí úplne všetko

autor
8. sep 2022

Ako sa dá prosím zmazať téma ak je daná anonymné ďakujem za slušné odpovede

bessie12
8. sep 2022

Musis tu temu nahlásiť a admini to zmazu

autor
8. sep 2022

@bessie12 ak ju nahlásim tak mi hádam nezmazu aj účet

bessie12
8. sep 2022

Nie, účet ti nezmazu

autor
8. sep 2022

@bessie12 ďakujem

miadi
8. sep 2022

@deti95060810 nemyslim ze to bolo tak nahle ked tam boli vsetky jej deti aj vnucata este aj Harry a Megan ( mali mat nejaku akcniu v London no zrusili to a sli za nou ) urcite jej dr vedeli ze uz to dlho nepotrva len verejnost neinformovali.,

77daniela77
8. sep 2022

Niekde som citala ze cas umrtia 14,37 ....Za posledne roky sa viackrat uz spekulovalo ze umiera a kto prevezme moc.Asi na nu mala vplyv aj smrt jej muza.Ale pri takej starostlivosti veru mohla dozit aj 100......

deti95060810
8. sep 2022

ja som počula že angl. tipujú porážku... tiež mi to tak príde...ale kto vie...