Zmrzliny vo vaničkách v supermarketoch

18. máj 2021

Ahojte ktore zmrzliny vo vanickach vam chutia ze si kupijete? Idealne obrazok 😀 Ja to moc nekupujem, mozno tak raz za uhorsky rok tak rada bybsom vedela ktore sa chutovo oplatia a daju sa zjest pre pripad prepadnutia chuti 😀 prosim vyjadrujte sa len tie ktore kupujete nemam zaujem citat ze to nie je ani zmrzlina alebo prispevky s odpovedou “ziadne” potom nechapem na co sa ozyvate🤦‍♀️ Dakujem za tipy

meluela
18. máj 2021

pre mna najlepsi pomer kvalita/cena ma carte d´or., hlavne ked je v akcii. zlozenie radsej necitam 😀 este zvolensky jogurt ma ok zmrzky, mala som aj par dalsich dobrych. potom su take tie desne drahe, ale 8e za mini kelimom mi uz pride cez.

marsmykkok
18. máj 2021

Carte d'Or sa dá zjesť

engynka
18. máj 2021

Podla mna naj naj top je Haagen & dazs. Konkretne strawberry cheessecake. Cena vyssia ale zase ak to clovek neje na litre ale trochu pre chut tak sa oplati. Mnaaaaaam 🤤

pribinak
18. máj 2021

Vanilková burbon v Lidli, zmrzka Misa

nika82
18. máj 2021

jedine

diewcatqoo
18. máj 2021

Chutia mi niektore prichute z carte d'or, ale kupujem ich uz malokedy.. uz asi 3 roky kupujem zmrzku z jednej malickej zmrzlinarne z vedlajsej dediny. Vyrabaju si ju sami, poctivo, niekolkokrat vyhrali cenu za naj regionalnu potravinu. "Capuju" do kelimkov s roznym objemom, zmrzka sice vyjde drahsie ako zo supermarketu, ale neda sa chutovo porovat.. ale zas, raz za cas ma to financne nezruinuje.

patka06
18. máj 2021

Nie je síce vo vaničke ...ale u nás top je Vienetta

monikamoniak
18. máj 2021

Ben & Jerry's Cinnamon Buns. Ak máš rada škoricové slimáky/hniezda, táto je perfektná.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduskatt
18. máj 2021

Kupujem smotanové . napríklad bourbon Vanilka z Lidla, alebo Vanilka z Tesca

ckatka
18. máj 2021

Haagen dazs. Iné ani nekupujem

nelca84
18. máj 2021

ja som zavisla na carte dor s belgickou cokoladou, príp. zvolenska zmrzlina v kýbliku, cokoládová, mnamka

domiklik
18. máj 2021

Haagen dazs, movenpick (to majú v metre).

andreablabla
18. máj 2021

V Lidli som objavila vo vanicke Rusku zmrzlinu. Geniálna je

sense
18. máj 2021

Mövenpick

lucmirka124
18. máj 2021

Z lidl vanicka je ich vela druhov prichuti mozno zo 10, tie drahe zmrzliny sa mozu schovat. My ich zboznujeme 2 rok kupujem. Su vyborne. A cenovo ok

nika_val
18. máj 2021

Neviem či sa aj toto ráta ale za mňa topka 😀😀 A majú veľa rôznych príchutí : jahoda, citrón, lesná zmes,...

fotoarch
18. máj 2021

🙈 na, kto teraz pojde do obchodu takto v noci .....

domak2
18. máj 2021

@fotoarch aj ja som si vravela! Ale spomenula som si ze je ešte troska zmrzky v mraziaku, idem na to 😂

cacianka
18. máj 2021

@andreablabla cokoladova je mnamka.
Červeny obal.
Alebo lidl: orech, straciatella, čokoláda tmavomodre obaly

alfged
19. máj 2021

Haagen dasz, nic lepsie podla mna na u nas nie je. Aj chutovo aj zlozenim. Cenovo trochu vyssie, ale obcas sa da kupit v dobrej akci.

pinaofina
19. máj 2021

@monikamoniak prosim ta kde sa da zohnat? Stale checkujem Billu a Tesco a zlahla po nej zem 😭😭😭

monikamoniak
19. máj 2021

@pinaofina zvykla som ju kupovať v Bille, ale tiež naposledy nebola. Snáď ide iba o dočasný výpadok.

suge
19. máj 2021

Vaničkovú zmrzlinu typu "našľaháme vzduch s ochutenou vodou", tak tú neuznávam.😀 Mojou srdcovkou zostáva Häagen-dazs Macadamia nut brittle. V lete to občas prebijú mrazené jahody s cukrom, ale víťaz je jasný. V mrazničke mám stále zásoby.🤗