Zmenil sa váš chlap počas vášho tehotenstva?

miuska88
18. jan 2018

Ahojte baby aj ten váš chlap sa zmenil počas vášho tehotenstva? Môj si začal veľmi dovoľovať. Často sa hádame a včera mi dokonca skoro zlomil ruku :( Mi to pripadá akokeby si myslel že dieťaťom si ma poistil tak sa môže správať ako sa mu zachce. Som z toho veľmi smutná a nešťastná. :( Viem že sa tu nájdu komentáre typu že som si s ním nemala robiť dieťa ale naozaj nikdy predtým si takto nedovoľoval.

beky1813
18. jan 2018

A co si urobila potom, co ta napadol?

zdena12345
18. jan 2018

vela muzov sa zmeni, nie len tehotenstvom. Aj zeny sa menia. Vztahy su rozne. Nam sa tiez tehotenstvom a malym dietatom vztah zmenil k horsiemu. Nie som jedina z mojho okolia. Pride mi to take paradoxne, ze ved prave to by malo byt to naj v zivote, ale realita je inde. Psychicke a aj fyzicke napatie, unava... da to vztahu zabrat. No ze by si mal dovolovat nasilne? To som nezazila a ani mi to uplne bezne nepride...

sissy27
18. jan 2018

@miuska88 v prvom rade - tehotenstvo a materstvo nezmení len chlapa, ale aj ženu. A ten tvoj sa podľa mňa nezmenil, len sa už prestal pretvarovať... a možno si nedovoľoval (ako si to vzletne nazvala) až toľko ako teraz, ale nejaké náznaky, že to nie je gentleman a muž snov, tam určite boli, len si ich nevidela...

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katharines
18. jan 2018

Ahoj, to, ze sa zmenil nebude tym, ze cakas dietatko. Vacsinou je problem bud psychicky alebo duchovny, co sa zmeny spravania tyka. Chlapi si svoju zakomplexovanost a nizke sebavedomie, pripadne ine ... riesia agresivitou fyz. alebo verbalnou na ukor zeny, ktora sa nevie branit.

alex49
18. jan 2018

chlap, ktorý udrie ženu a ešte aj tehotnú nie je chlap!! ak máš kam ísť, tak sa zbal a chod, bude to len horšie

terezka1947
18. jan 2018

Čo tomu predchádzalo?

janinah
18. jan 2018

do hodiny by som bola vyprataná z bytu,mám mamku,sesternicu,kamarátku,niekoho,kto mi ruky lámať nebude....

beky1813
18. jan 2018

A uz byvate spolu? Prebehla som jednu tvoju temu a si klasicky priklad zeny, co partnera nepoznala a hrnula sa do dietata

mirola
18. jan 2018

Moj sa zmenil tiez, a ako aj predtym bol super, ale teraz ma zahrna laskou este 100x viac ako predtym. No zatial sme len v polke. V kazdom pripade nikdy som nebola taka zamilovana a on tiez ako teraz ked cakame babatko. Rozumieme si asi este viac. No ak je ten tvoj taky kreten, tak sa zbal a chod.. ajtak sa doplazi, ale toto by si nemal nikdy a nikdy dovolit..

obsadenemeno
18. jan 2018

ach moj ty boze...... 😠

deniky
18. jan 2018

Preboha 😲 ☹

janula791
18. jan 2018

Chod od neho čím skorej preč!aj sama vychováš malinké ale nebudeš sa trápiť ! Mne bývalí zlomil skoro sánku a teraz mám pokoj a nelutujem že som sa rozviedla aj kvôli deťom! Ti si dôležitá a tvoje malé! Nieje jediný a chlapi sú chrapúni aspoň niektorý!Našla som si nového partnera a teraz čakame drobca za dva mesiace a pred vianocami ma opustil!...život musí isť ďalej aspoň kvôli naším deťom veď oni zato nemôžu...hlavu hore dievča nesmies padnúť na kolená

obsadenemeno
19. jan 2018

@janula791 no vyzera to, ze aj ty si vies "vybrat"...... 😒

miuska88
autor
19. jan 2018

@beky1813 My sme sa pohádali a ja som mu išla dať pusu a on že nedotýkaj sa ma a sa odtiahol a chytil mi ruku a tak mi ju vykrútil.

miuska88
autor
19. jan 2018

@zajkula62 Odkedy som tehotná sa mi viackrát vyhrážal keď som si povedala svoj názor že dostanem po papuli.

miuska88
autor
19. jan 2018

@janula791 Ďakujem za podporu 🙂

katharines
19. jan 2018

@miuska88 a mas kam ist? Ten tvoj chlap by mal zacat navstevovat psychoterapeuta. Vela stastia tebe i malinkemu.

janulik38
19. jan 2018

Ak.mozes prosim odid od neho.

beky1813
19. jan 2018

@miuska88 odpovedas na nieco uplne ine, ako som sa pytala

bodka13
19. jan 2018

@beky1813 odpovedala ti, len dôvod a priebeh hádky zabudla spomenúť 🙂

janula791
19. jan 2018

@miuska88 podporu treba a nemáš začo

janula791
19. jan 2018

@obsadenemeno
No to mám asi za svoju dobrotu ale čo už...karma je zdarma 😉

beky1813
19. jan 2018

@bodka13 no nenapísala, čo urobila potom a či už bývajú spolu

danielahamar
19. jan 2018

však iba raz by mi dal po papuli, dilino psychouš, on sa nezmenil, on bol taký, len to neukázal

obsadenemeno
19. jan 2018

@janula791 no neviem, za dobrotu len raz....ked sa to opakuje, je to uz tvoja blbost.....

a karma nie je zdarma, vsetci si na nu zarobime..... 😉

miuska88
autor
20. jan 2018

@beky1813 Bývame a hádali sme sa na tom že keď kamarátom treba šoféra (čo je dosť často) tak nikdy mu nenatankujú a všetko ide z našich peňazí. Tvrdil že to nie je pravda vraj natankujú ale ja som presvedčená o tom že nie a presadzovala som si svoju pravdu tak preto bol agresívny.

lucka492
21. jan 2018

@miuska88 aký máte vlastne problém nalepšie ked máte aj dvôkaz potom se to da riešit ak máte potrebu nekma zavolat je Linka pomoci obetiam násilia 0850 111 321
Linka pre nezvestné a sexuálne zneužívané deti 116 000
Pomoc ohrozeným deťom 02/ 62 24 78 77
Pomoc ohrozeným ženám 02/ 62 24 99 14
sociálne, psychologické a právne poradenstvo 043/ 422 08 53 - Martin
Polícia 158, 112
Mestská polícia 159

zlatarybka24
10. jún 2018

Ahojte, moj problém sa týka jedných mojich známych a môjho muža. Mali sme dost zlé obdobie dokonca sme rozmýšľali nad rozvodom. Jeden večer bol muž s tými kamarátmi vonku a pili. A muž mal dost blbe reči voči mne. Jeden z nich mi to ale povedal ,chcela som to nechať tak ale stále mi tu ich debatu pripominal a bola som z toho ozaj na nervy.. tak som sa nato spytala muža ked sme mali rozhovor o nas dvoch. Samozrejme m mi vravel že su to len chlapske reči a bola to sranda..no mne z toho do smiechu nebolo .. na nho sa naštval ,že mi o tom povedal a vynadal mu..dokonca mu zakazal aby za sa so mnou stretol. od vtedy som s nim nebola a cela tato situacia ma pekne štve pretože som si s nim ako s kamaratom rozumela a pomohol nám keď sme niečo od neho potrebovali aj s druhým kamarátom už to nieje ako kedysi čo ma mrzí takisto, má odo mna odstup . Ale muz je zaťaty a dokáže odpisat človeka do konca života. Ja to takto riešiť nedokážem a celé ma to mrzí. Z jednej strany viem, že chceli byt ku mne úprimní no z druhej strany potrebovala som si to z mužom vydiskutovať aj keď to medzi nami nieje stále ideálne a tým som zase sklamala ich.. a nechcem aby to takto medzi nami skončilo ,len čo ďalej..

misinka0611
10. jún 2018

Ale nejaké známky agresivity musel mať už predtým ..