Zmena obrúčky

paris1813
29. dec 2022

Ahojte máte niektorá skúsenosti so zmenou / prerábkou svadobnej obrúčky ? Moja sa mi nepáči , robili nám na mieru ale nepochopili dobre moju predstavu , nechala som to tak ale chcela by som to už riešiť , no zlatník ktorý mi ju robil už nefunguje ..nemáte skúsenosti ? Aj cenovo koľko by to možno vyšlo ?

vmiri
29. dec 2022

@paris1813 ja som moju chcela zmeniť, resp. zväčšiť (po pôrode sa mi nejak mega zväčšili prsty) ale keď ju upravili tak bola veľmi tenká a nepekná tak mi museli vyrobiť druhú takú ístú čiže som platia normálnu cenu ako za novú. Neviem ak veľmi chceš svoju upraviť a či by nebolo tiež lepšie spraviť/kúpiť novú

paris1813
autor
30. dec 2022

@vmiri fúha , no ja som myslela že keď im dám obrúčku tak to nemôže stať ako nová keďže dávam zlato 🙂 cena by nemala byť rovnaká ako za novú lebo majú materiál ...ja ňu chcem prerobiť úplne , mám v nej vsadené 4 kamienky ale chcem ich vysadené z vonka,po celom obvode a chcem ju tenšiu ...

vmiri
30. dec 2022

@paris1813 vlastne áno, máš pravdu, veď aj ja som im nechala starú tak za ňu určite odrátali ale ešte aj robotu si prirátali.