Zmena image v Žiline

slamka890
9. apr 2015

Ahojte maminy 🙂 Urcite to aj vy poznaate ,ste na materskej a ziada sa vám po zmene výzoru 🙂 ;) Uz ma velmi nebavi moj nudny uces dlhych hnedych vlasov , chcelo by to zmenu ..🙂 No sama neviem akú :D .. Nechcem ist do extremneho stirhania mozno..len zmenit farbu .. a troska skratit pripadne ofinku nabok 🙂 . . Neviete poradit nejaky super fajny salon krasy v Ziline alebo okoli? 🙂 Chcelo by to spravit nieco aj s obocim 🙂 ;) Dakujeem vaam 🙂

bonaqa2013
9. apr 2015

@slamka890 tiež hĺadám niečo podobné v Mt - ale doteraz som nič nenašla, takže kľudne zoberiem aj ZA. Ale ktovie či sa aj tu niečo nájde či pekne krásne nepocupitáme do Blavy.

slamka890
autor
9. apr 2015

@bonaqa2013 snad sa nieco najde blizsie ako v BA ;)

evittam
9. apr 2015

@slamka890
@bonaqa2013 Kocky,maximalne na zmenu imagu odporucam salon Maďufa. Spokojnost ista.😉

slamka890
autor
10. apr 2015

@evittam a kde to je prosimta ? 🙂 A je to salon krasy ? lebo..asi by som chcela tu zmenu taku celkovo ..🙂 ;)

slamka890
autor
10. apr 2015

@evittam uz som ho nasla je v Ziline :D supeer presne tieto zmeny som pozerala na nejakej stranke :D ale somsa nemohla dopracovat k tomu kde to je takze to je len takto za rohom :D .vaaau som mega happy :D .. dakjem velmi pekne ;) 😉

kauzakika
13. sep 2016

Dobry den .som mama na materskej a potrebujem zmenu co treba urobit ?cena ??

evittam
13. sep 2016

@kauzakika Ísť k dobrej vizážistke. Vyššie som už napísala koho odporúčam na zmenu. 😉