Zmena farby

mafijanka
22. aug 2017

Ahojte viete mi poradiť? Už dlhé roky mám blond farbu ale už sa mi nepáči. Vid. Foto 1. Chcela by som poradiť akú farbu si kupit aby som mala niečo také ako na druhej foto. Ďakujem za rady

bosoriak
22. aug 2017

Hladaj popolave odtiene. Ta foto naspodu ma odfarbene konce, ma cosi ako melir.
Ak sa ti chce s tym experimentovat doma, odporucam kupit si
- odfarbovac napr. Wella Blondor plus Developer
- toner Wella T18 (tym dosiahnes tie konceky)
- farbu ku korienkom akukolvek popolavu blond, musis si pohladat v google.

Odporucam kupovat profesionalne farby, t.j. take to velke balenie developer emulzie, plus tie tuby s farbou. Su drahsie, ale ten vysledok je neporovnatelny s tym, co ponukaju tie bezne drogeriove farby. Vsetko sa to da za relativne prijatelne sumy kupit na amazone, prip. na ebay, ak nenajdes tie veci v SK eshopoch.

Ja si podobne farbim vlasy uz dlho, nie je to ziadna veda, aj melir si robim sama aj farbu ku korienkom a kedykolvek idem ku kadernicke, tak mi nechce verit, ze to je vlastna praca 🙂

Inak ti to spravi aj kadernicka, ale za uplne inu sumu 🙂

mafijanka
autor
22. aug 2017

@bosoriak a prosím ta nevieš mi poradiť ze toto by mi ako chytilo

bosoriak
22. aug 2017

@mafijanka Na tvoje vlasy podla mna tak o tri odtiene tmavsie. Opatrne s tymito hotovymi farbami, lebo tie su robene na nefarbene vlasy. Ak chces mat popolavy odtien, ako na obrazku, hladaj popolave odtiene. Dostat take Loreal tusim maju taku specialnu radu, nejako Ultra cool sa to vola alebo tak nejak. Hladaj nieco, co po naneseni na hlavu bude mat fialovu farbu (nezartujem). To ti spravi pekny popolavy blond.
Toto na obrazku ti podla mna chyti na hnedo.

mafijanka
autor
22. aug 2017

@bosoriak ďakujem veľmi ti mi pomohla su zlatá.