Zmazaný inzerát v bazári

sedem
22. apr 2017

Som dosť naštvaná...co zas ma toto znamenať? Bol mi zmazany inzerat, napriek tomu, že si nemyslím, že porušoval nejak vyrazne pravidlá bazáru...konkretne- mala som na fotke dvoje nohavice- jedny nosene a jedny zabalené, nenosene. V inzeráte som mala rozpísané ceny, čiže cena za nosene, cena za nenosene a cena spolu. V okienku, kde sa uvádza cena, bola uvedená cena za jedny ( ok, tu asi nastal problem, že mala byť cena za oboje, keď boli na fotke aj oboje, ale nikoho som nezavádzala, keďže ceny som mala v inzeráte rozpisane) To fakt sa to musí riešiť mazanie inzerátu? Nestačí poslať upozornenie, aby som si to opravila? Ako naozaj nemám čo popri robote a dvoch detoch iné na práci, len hrabať sa vo veciach, aby som to znovu nafotila a nahodila do bazáru?! 😠 Ospravedlňujem sa, ak sa to už niekde riešilo, ale nenasla som...budem rada, ak sa k tomu niekto zodpovedný vyjadrí, predpokladám, že nie som sama, komu ste vymazali takto inzerát. Ďakujem.
@admin

barbiiika1810
22. apr 2017

Aj mne vymazali vcera dva inzeraty jeden kde hladam niekoho kto robi poistenia do dovery a druhy som zhanala autosedacku vajicko abc design 3 tec...nechapem akoze co je nevhodne na tom ked hladam nejakeho poistovaka.minule ponukala sluzby jedna pani no darmo som jej pisala neodpisuje...

barbiiika1810
22. apr 2017

Popritom kolko mamiciek hlada kociky a kadejake veci a pisala som inzeraty do danej temy

avonka1
30. apr 2017

mne tiež vymazali niekoľko inzerátov, pritom neponúkam žiadne zničené handry, som z toho znechutená... dnes mi zmazali odsávačku do nošteka, niekomu by sa hodila a mne bude zbytočne trčať v skrini

adebi
24. feb 2018

@sedem presne tak, nemôžu dať upozornenie a ja si to opravím..otras nemajú čo robiť

sedem
autor
24. feb 2018

@adebi zial, niekto si evidentne naprava na konovi poslapane ego, lebo normalni ludia sa chovaju ludsky, to znamena, ze komunikuju, upozornia a nie tesia sa z toho, ako niekomu robia zle...a to su zvacsa mamičky, ktore sa same ponuknu konovi a zadarmo "upratuju" v bazári ...potom to tak vyzera...radšej keby si doma robili poriadok...

mell_j
24. feb 2018

No normalne veci mazu a nosene tangace su v pohode😂

sedem
autor
24. feb 2018

No ja som napriklad objavila jeden inzerat nahodeny asi 8x, ale to nikomu nevadi...a ano, casto sa predavaju veci, ktore by sa predavat uz nemali, ale tak je na posúdení kazdej kupujucej, ci tovar kupi alebo nie...

leily1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sedem
autor
24. feb 2018

@leily1 A ako inak sa to riesi? Diskusia s adminmi na tuto temu je absolutne zbytocna, pretoze to nie je diskusia, iny nazor ich nezaujima, akekolvek argumenty su zbytocne...uprimne? Toto ma akurat donúti obchadzat pravidla, nebudem sa ja v inzeratoch trapit s fotenim kazdej blnosti, detailu, rozmerov...nafotim jednu fotku, do popisu supnem Predam a kto bude mat zaujem a napise, ten sa dozvie mozno aj to, ze tovar je novy, s visackou ...

sedem
autor
24. feb 2018

@leily1 a teda este dodatok....frflanie na fore pomaha, na to forum je 😀

1975renca
24. feb 2018

@sedem ak mas v bazari vec novu,musis ju oznacit ako nové,a nosene ako nosene,v tom bol problém,a takisto v cene,treba uviesť cenu za oboje spolu a extra rozpisat vtak popise,to si ale mala,ale nemozes dat novu a nosenu vec dokopy...mne takto vymazali vela inzerátov a dokonca ked som ich opravila stale sa mi oznacovali ako zmazane,pisala som adminke a poslala linky, ta to potom dala do poriadku,ale stalo to dost casu a energie

leily1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sedem
autor
25. feb 2018

@1975renca ved prave, nestiham ine, dolezitejsie veci a nie sa zabavat tyzden s prepisovanim a triedenim inzeratov, lebo sa rozhodli zmenit pravidla...ja som inzeraty nahodila podla pravidiel, nie som ten typ, ktory by sa snazil pravidla obchadzat, ale myslim, ze sa nad sebou zamyslim, pretoze poctivostou si akurat narobim robotu a nervy...

adebi
25. feb 2018

@sedem najlepšie, keď zmažú inzerát na ktorom máš práve záujemkyňu, nedá sa jej odpovedať ani ona nič a je dobré ak si to vobec všimneš ak už zaplatila a ty nepošleš balík..nakoľko zmazané inzeráty moc nepozerám, veď načo ak som ich predala

adebi
25. feb 2018

@leily1 jasné, no ak by upozornili, že máš napr zlú foto tak ju nahradíš, no keď zmažú inzerát všetko nanovo vypisovať je des

sedem
autor
25. feb 2018

@adebi ufff, tak toto by ma asi naozaj trafilo...

veronikastrickova
25. feb 2018

@sedem nenahodila si ho podla pravidiel, tak sa nemozes cudovat, ze bol zmazany. Sama pises, ze si dala dokopy aj novu aj staru vec. A sumu si uviedla za jedno. Sama si odpovedas na otazku, preco ti bol inzerat zmazany. Tak sa necuduj

sedem
autor
25. feb 2018

@veronikastrickova nahodila som inzerat podla pravidiel, ktore platili, ked som ho nahadzovala, potom sa niekto rozhodol, ze pravidla zmeni a ja fakt nemam co ine na robote, len si prejst 1500 inzeratov, ci koresponduju s novymi pravidlami 👌👍👏

veronikastrickova
25. feb 2018

@sedem ja som teda nepostrehla zeby to boli take nove pravidla

maciatkolulu
25. feb 2018

@sedem ked sa raz porusia pravidla,tak sa porusia... sama pises,ze si nejak "vyrazne"neporusila pravidla. Tak sama priznavas,ze si ich vlastne porusila😁a cudujes sa... inak ked ma niekto cas nahodit tolko inzeratov,tak by mal mat cas aj sledovat pravidla a dodrziavat ich. Pokial sa ti nepaci, nikto ta nenuti

sedem
autor
25. feb 2018

@veronikastrickova ako co ti na toto napisat? Prepac, neznacim si do kalendara zmeny na konovi, ale podla toho, ako to obhajujes, predpokladam, ze si jedna z tych, co si napravaju ego na konovi...
Ono k zmenam prislo, datum si zisti, ak ta to zaujima a neuveris, ale uz pred tym sa mi podarilo nahodit "zopar" inzeratov...

veronikastrickova
25. feb 2018

@sedem od oktobra, ked si tieto zmeny POSTREHLA, ako sa stazujes na svojej nastenke a nebola si schopna si tie inzeraty poopravovat, tak sa necuduj, ze su ti rovno zmazane. Mala si na to kopec casu. A veci s visackami su proste NOVE a NENOSENE, tak je pochopitelne, ze nepatria do pouziteho tovaru.

sedem
autor
25. feb 2018

@maciatkolulu precitaj si, co som písala 12:57
To, ze som si nasla cas a nahodila inzeraty, je jedna vec...boli podla pravidiel...tie sa zmenili...a nemienim teraz zabit kopec casu kontrolou a opravou...potom sa zase niekto rozhodne, ze to zmeni a ja budem opravovat dokola...a co som na hlavu? Mam rodinu, pracu a kopec inych, dolezitejsich zaujmov...mozno tazke pochopit pre niekoho, kto zabudol zit a hlada sa na konovi...

sedem
autor
25. feb 2018

@veronikastrickova dobre moja, klud...
O tom, ci som mala kopec casu, by som snad mohla vediet v prvom rade ja, alebo mas nejake specialne záznamy aj o mojom zivote? 😉

veronikastrickova
25. feb 2018

@sedem namiesto stazovania sa by som to zmenila. Je to modry konik, on si urcuje pravidla, tak to proste musis respektovat. Ked sa ti nepaci, tak sa necuduj ze sa ti inzeraty zmazu. Je to uz par mesiacov toto. Porusila si pravidla, aj si to priznala. Tak sa nestazuj tu a radsej si tie inzeraty poopravuj. Nikto si na teba nic nevylieva, ale proste su to pravidla, ktore ani ja, ani ty neurcujes tak ich musime respektovat.

maciatkolulu
25. feb 2018

@sedem si na stranke,ktora ma pravidla,tie sa mozu menit,od oktobra sa stazujes,ze ich zmeniki a namiesto toho,aby si si opravila co treba vypisujes a vypjsujes ako su vsetci zakerni atd. Trapne a ubohe najma pri pocte tvojich inzeratov😂..... takto radsej cakaj,kym ti to postupne nezmazu,pretoze takymto spravanim si naozajniba zbytocnym trnom v oku.

sedem
autor
25. feb 2018

@maciatkolulu k tomu stazujes a stazujes...nie, diskusiu a prispevok som pisala v case, kedy to bolo aktualne, od tej doby na to kaslem..kedze som vsak bola oznacena v prispevku, prislo mi normalne odpovedat a nazor som nezmenila a ani menit nebudem a uprimne, je mi fuk, ci mi niekto vymaze dalsich xy inzeratov... kon sa zmenil...ale to je asi na Slovensku normalne, ked niekto dosiahne uspech, prestanu byt ti, co ho tam dostali, zaujimavi, vidia uz len prachy a zisk...uz to nie je stranka,ktora ma mamickam pomahat, ale stranka, ktora chce na mamickach zarabat ...

maciatkolulu
25. feb 2018

@sedem tak to ja neviem aky ma ciel kon ako taky,ale od mala viem,ze tam kde su pravidla,tam ich treba dodrziavat, s tym sa neda nic robit....

sedem
autor
25. feb 2018

@maciatkolulu v principe ja nemam problem s pravidlami, vadi mi skor to, ze miesto toho, aby prislo upozornenie, ze halo rob s tym nieco, rovno to zmazu a to je ozaj dost roboty, zbytocnej roboty...co popri detoch, zamestnani a inych povinnostiach pokladam za buzeraciu...vzdy je viac moznosti, ako sa daju veci riesit, mazanie inzeratov mi nepride ako najstastnejsia volba..ale na moj nazor a nazor xyz dalsich maminiek, ktorych sa to tyka, nie je nikto zvedavy, to som uz pochopila...kompetentni by sa mali zamysliet, vdaka komu im tato stranka funguje, bez mamiciek by sa mohli ist past...