Zlyhala som v autoškole

erika7779
22. apr 2023

Zdravim chcem sa opýtať skúsených mala som mať posledné skúšky ..3krat..samozrejme som zlihala pri slalome ktorý som za celý kurz ani raz nepokazila..
Ok beriem pôjdem ešte raz...na nový kurz..
Otázka znie...mali sme mať skúšky na 8hod podotikam šla som cez moju inštruktorku ktorá má dala na skúšky do inej autoškoly kvázi kolegovi mal skorší termín skušok,tak ma dala k nemu, Prídem na učebnu kde čakám do pol9 nikde nikoho opol9 prišla moja inštruktorka ktorá volala tomu svojmu kolegovi že kde su! Nakoniec oznámil že skúšky si vedúci polície odboru posunul na 10 hodinu ! Ok poslali ma domov ..prišla som na 10 hod ..a čakali sme tam na policajta do 11,20hod !!
Potom sme si teda povedali inštrukcie a presunuli sme sa na cvičisko
Kde podotýkam som sedela v aute ďalšiu hodinu !! Lebo tam na cvičisku bol kamión ktorý vykladal lešenie !!
Takže v učebni čakania 1,5hod
A na cvičisku ďalšiu hodinu !! Nestalo sa prvý krát na toľké čakanie bolo to na prvej skúške aj na druhej aj na tretiej!!
Otázka znie môžem sa na to odvolať ?? Za strašne dlhé čakanie....
Ako toľké čakanie úprimne bola som totálne nervózna !! A neurobila som skúšku ani na 3 krat...pokazila som to hneď pri Slalome čo som na každých skúškach slalom dala perfektne aj mimo skúšok,dva krát neurobenie bolo suchnutie kužeľa pri koľkej garáže ! A tento krát pri slalome ! Neviem čo by policajt mne povedal kedby prídem ja o hodinu a pol neskoro na skúšku !! Akým príkladom idú aj policajti . nerobí !! Nechápem

janai1
22. apr 2023

Nehľadaj výhovorky. Čakanie nemôže za to že už 3x! si nespravila skúšky.

erika7779
autor
22. apr 2023

@janai1 ja som si platila až moc kondičné jazdy ! A svojim spôsobom môže aj čakanie mi nehovor že by si aj ty nebola nervózna z toľkého čakania ?? To niesu výhovorky !

janai1
22. apr 2023

@erika7779 a tie zvyšné 2 čo si neurobila máš akú výhovorku?

pribinak
22. apr 2023

Nie! To by bolo fakt trápne. Nehnevaj sa, proste neurobiť kužele?
Keď budeš mat raz vodicak tak kde sa odvolas že stojíš v dopravnej zápche?
Držím palce v ďalšim kurze!

erika7779
autor
22. apr 2023

@janai1 celý vodičák stal 750 eur keď spočíta jazdy na vyše tak ma to vyšlo na 1200 až 1300eur! Perfektné som dávala garáže aj mimo skúšok ...ja len hľadám odpovede nič viac...asi zohral stres !

janai1
22. apr 2023

@erika7779 tak ja keď som robila skúšky boli sme tam od 8 do 13 a prekvapivo všetci spravili 😱 ako je to možné?

sajmonka_1216
22. apr 2023

@erika7779 akože 2x suchnut kužeľ… tam máš akú výhovorku? Kto za to mohol?
A podľa mňa by ťa vysmiali. Na ceste zažiješ oveľa stresujúcejšie situácie, nezodpovedných aj arogantných vodičov a možno šuchne ešte 100x. Tiež sa zložíš?

klarissa25
22. apr 2023

2x si neurobila cvičisko? Tam asi nebude problém "cakanie"

sajmonka_1216
22. apr 2023

@janai1 takisto sme to mali cely deň… musela som čakať kým každý jeden išiel cvičisko, čakať kým sa vráti z jazdy…

erika7779
autor
22. apr 2023

Ok ja to beriem asi zohral stres jedine..nieje možné aby som to mimo skúšok dala na 100percent a v deň skúšok nie 😔😔😔

klarissa25
22. apr 2023

@erika7779 no zjavne to možné je...

ibrunova
22. apr 2023

@erika7779 moja dcéra deň pred skúškami šla 18x cvičisko, ani raz nešuchla a na druhý deň ho nedala.. Nenapadlo mi zvaliť vinu na skúšobného komisára.. To, že sa na neho čakalo, malo nejaký dôvod, nebolo to preto, lebo pil kávu a chcel vás viac vystresovať.. Chápem, že ťa táto situácia neteší, ale stáva sa.

erika7779
autor
22. apr 2023

@ibrunova veď jasné no zohral stres...to je jasné ..aj ja som jazdila deň pred skúškami ani jednu chybu som neurobila a na skúške na druhý deň bum....😔😔ach som nasrata sama na seba!

lalala94
22. apr 2023

Bez ohľadu na to, či spravila/ nespravila skúšku a prečo, čakať toľko hodín na jedného policajta je nonsens. Ak by ona meškala tak dlho, rovno by ju otočil a poslal do teplých krajín. Aspoň sa ospravedlnil?

duunlo
22. apr 2023

Strasne nieco, na tvojom mieste by som hned zavolal do televizie, novin a spravil z toho riadny hurhaj. Co ma toto znamenat, aby si kvoli nedochvilnosti policajta nespravila skusku?!!! Hned sa prihlas do “Obcan za dverami” na STV1, nech to zacnu riesit! … Ale nie teraz vazne, snad kvoli cakaniu a stresu nechces obvinivat policajta z toho, ze si nespravila cvicisko? Viac trenuj, zjavne nie si pripravena do ostrej premavky. Aspon neskor nebudes stresovat inych ludi, ked im oskries auto. Im bude prd platne tvoje vyhovaranie sa, ze si bola vystresovana kvoli “niecomu”. Sila naco ludia sa uz vedia vyhovorit a nepriznat si svoj znacny podiel viny. A s tym, ze kolko penazi si uz na to vynalozila nie je podstatne. Zjavne je to stale malo…

luliu
22. apr 2023

@erika7779 aj na ceste môžeš zažiť stres, zápchy a pod. To tiež potom budeš ospravedlňovať? Sťažovať sa, že ty si super šofér a za.nehodu nemôžeš? To stres ....

jaga18
22. apr 2023

V živote sa nečakaš ešte veľa, ci uz pred jazdenim, ci už v kolonach... tam sa na koho odvolas , keď zlyhas? Jazdiť a aj ovládať cestné pravidlá musíš aj o polnoci, za každých okolností. Stres nestres tam žiadnu rolu nehrá, myslíš, že pri nehode ťa to ospravedlní?
Sory za názor, ale kto na 3x nezvládne skúšky, nech nejazdí vôbec

maranta_leuconeura
22. apr 2023

Ked budes musiet odviest svoje dieta s rozbitou hlavou revajuce na pohotovost to budes uplne v pohodicke nie? Uznaj si chybu, bude sa ti lahsie zit. Cakanie ti urcite nepomohlo, ale ak si kvoli tomu neurobial skusky, mozno lepsie, ze ten vodicak nemas. Kazdy den na cestach je vidiet nervakov, ktori stratia kontrolu nad vozidlom kvoli tomu, ze pred nimi islo cervene auto a nie modre a to ich vytocilo 🤷

vava_1994
22. apr 2023

My sme tiež čakali na komisára cca hodinu a boli sme tam všetci v strese. Moj kamarát nedal v premávke kvôli blbej chybe vodiča pred ním, ktorá ho vystresovala a nevšimol si na semafore zo zelenej na červenú. Ale bral to v pohode nezvaloval to na nikoho, nedaj bože na komisára lebo to určite bola jeho chyba, že príliš dlho čakal na neho. Treba lepšie cvičiť cvičisko, choď na cvičisko s niekym kto už má vodičák a trénuj dokým to nebudeš vedieť čo najlepšie. Ale už ti ostáva asi len znovu platiť celý kurz a učenie sa teórie odznovu🤷‍♀️

ibrunova
22. apr 2023

@erika7779 takže ty si 3x neurobila cvičisko?

rebrambora
22. apr 2023

Taketo cakanie je snad standart uz.
ALE
Toto by malo byt zakazane. Ved to nie je ani parkovanie, ale otocit tolko x volant tam, tolko x tam, pozriet sa tam a cau. Naspamat naucene.
Potom to tak vyzera na cestach 🤦‍♀️
Ja viem zlatinko, ze toto nechces pocut, ale bohuzial.

sajmonka_1216
24. apr 2023

mňa ešte zarazila tá suma.. 750€ stál kurz, s kondičnými jazdami 1200€.. neviem koľko stojí u vás hodina kondičnej jazdy, ale u nás 15€ - to by si mala 30 jázd navyše oproti niekomu, kto ide len na kurz.. a aj tak si 3x neurobila?
ja si pamätám, že som mala 10 jázd za celý kurz a hneď skúšky..

zuzubb007
24. apr 2023

To su vsetko len vyhovorky, nesranduj, ze za cakanie by si sa odvolala, co cakas, ze zrazu spravis ked napises, ako sorry ale na 3ti krat nespravit je uz moc, zjavne nemas velmi vztah k soferovaniu, a vyhovarat sa tam a tam je nefer, treba si priznat, ze mozno len nemas na to, stres nestres ak takyto ludia maju jazdit niet sa co cudovat, ze nehoda na kazdom kroku ako fakt sorry

sasanka605
24. apr 2023

Skus, pobavis ich určite takýmto nápadom.

lucka12399
24. apr 2023

Ja som robila v Ostrave a v cr ani cvičisko nie je.. čakali sme od pol 7 do pol 12 .. a zlyhala som na blbostiach ale bola to moja chyba takze by ma ani nenapadlo sa sťažovať na čakanie, podľa mna s tým nepochodis .. nakoniec som na 3ti krát urobila ..