Zlý manžel, práca aj život. Čo sa so mnou stalo?

kucolenka
1. nov 2010

Uz sa Vam niekedy stalo ze ste zistili ze vas zivot ide uplne inym smerom?? vydala som sa a ani nechcela.. (mozno aj hej ale asi mlada a hlupa). Zrazu zistim, ze manzel ma brzdi vo vsetkom..Alebo sa brzdim sama?? Som predsa komunikativna osoba, vesela, spolocenska, mala vela priatelov...Co mam teraz?? Manzela, nizke sebavedomie, kamosov zopar, zabavu ziadnu, sama seba nepoznam.... Praca otras, zivot otras..co sa to deje??kde som?? Kam idem??

froschka
1. nov 2010

nooo ak je vo vztahu niekto nestastny treba to riesit a hladat kde sa stala chyba....ono je na napravu muza uz asi neskoro ked si ta za roky takeho zivota vytrenoval na svoj obraz....ale bud sa pokusis o tu zmenu, aby ta toleroval, dal ti viac volnosti...
a ak je zla aj praca, aj vztah, aj okruh priatelov, musis nieco radikalne zmenit, najst si aspon kustik stastnej chvile pre seba co ta bude naplnat....inak sa zblaznis

kucolenka
autor
1. nov 2010

ja to viem. len som to asi potrebovala napisat.. dakujem

froschka
1. nov 2010

vyliat si dusu a uznat svoju situaciu je prvy krok... mysli na to, ze este tu pobudnes aspon 50 rokov a zovot si treba uzit a nie zmarat sa, cize bud najdes riesenie, alebo zmenis cely zivot. Musis na to najst silu odvahu a odhodlanie, aj ked to bude mozno tazky boj ale bude stat za to...
nikdy nebolo tak aby nemohlo byt este horsie,,,,to je pravda ale tomuto sa vyhybaj oblukom....

kucolenka
autor
1. nov 2010

dakujem

sonoio
3. nov 2010

kucolenka..najhorsie vazenie je to,ktore si vybuduje sam clovek..takze to asi nebude iba manzelom 🙄