Zlomený zásnubný prsteň

royalpanda
31. dec 2022

Zdravím žienky, zásnubný prsteň noseny dnes 8my deň sa mi prelomil...
Objednavany zo stránky iZlato. Čo snim?
Bude sa dať zreklamovat keďže to nieje ani 14 dní od doručenia?
Podotýkam nerobila som sním nič namáhavé pri abrazivnych zložkách šiel z ruky dole čiže nemám sajny ako mohol prasknúť a zlomiť sa ... Prosím poraďte

katie253
31. dec 2022

@royalpanda reklamovať

syslik81
31. dec 2022

urcite reklamovat -zla praca

caroline_
31. dec 2022

@royalpanda nevydavat sa,zle znamenie 😀😀😀

lilyianka
31. dec 2022

@royalpanda mne sa podarilo pokaziť po 8r zasnubny prsteň. Mam ho z Kamei. Hneď som tam volala,povedali nech ho pošlem a opravia ho.
Ale ty určite reklamovať

banalu
31. dec 2022

@royalpanda no na to ze si s nim nic nerobila je riadne dokrkvany 🤷‍♀️

dusankomoj
31. dec 2022

Jasné,že reklamovať. Inak príde mi veľmi tenký na spodnej strane,akoby si ho nosila už veľa rokov. A aj je už poohýbaný nato ,že 8dní.

martinka13
31. dec 2022

Reklamovať. Neboj, žiadne "zlé znamenie". Len nekvalitne odvedená práca

lienka.7
31. dec 2022

@royalpanda ono by bolo fajn povedat, co si s nim robila. Umývanie riadov to asi nebolo. Mas ho cely dokryveny, praskol pod nejakým tlakom. Daj na reklamaciu, uvidis co ti napisu ako vyjadrenie

royalpanda
autor
31. dec 2022

@lienka.7 nič som sním nerobila len bežné nosenie samozrejme umývanie riadu thats All ... Pri upratovaní domu som ho skladala keďže bežne umývam z abrazivnymi zložkami a v prsteni je zirkón čoz je liečivý kameň a na ezoteriku verím mám veľa šperkov z liečivých kameňov a aj kamene samotné čiže viem ako sa starať o kamene a že sa nedávajú do moc horúcej vody či do niečoho čo kameň môže poškodiť napr savo atď .... Nosila som ho na bežné nosenie presne tak ako svoje ostatné šperky a toto sa mi zo zlatom stalo prvý krát a je mi ľúto že rovno zo zasnubnym pár dní po zasnubach ....

avanka
31. dec 2022

@royalpanda je veľmi tenulinky. Ja mám už 3😁za 17 rokov. Prvý mi dal manžel opravovať asi 5 krát, stačilo, že som trochu zavadila o kľučku.tak sme ho dali roztaviť a vybral mi manžel nový. Po cca 8 rokoch sa mi opäť zlomil, tak sme išli do zlatníctva a povedali mi, že sa mi láme preto, lebo mi je veľký. Bola sranda, že po toľkých rokoch na mňa v zlatníctve čakal taký istý o číslo menši🥰

avanka
31. dec 2022

@royalpanda vyzerá ako keby si niekde zavadila

birika
31. dec 2022

@dusankomoj presne toto som isla napisat...ja mam snubny xy rokov a je hrubsi ako tento

janinka007
31. dec 2022

Schvalne som isla pozriet moje 20,az 30 rocne prstene, ktore som roky z ruk ani neskladala a teda vypadaju lepsie, ako ten tvoj.

damianko2410
31. dec 2022

@royalpanda pracovala som v zlatnictve.je veeelmi tenunky preto je deformovaný.taky tenky sa bude nicit stale aj po oprave.staci stisknut ruku alebo niest nakup a uz :(

shinon258
31. dec 2022

@royalpanda to musel byť nejaký nekvalitný shit od začiatku nič v zlom

gertrudaosem
31. dec 2022

@royalpanda veľa prsteňov robia tak debilne, čo som si všimla že zhora waaau aký veľký hrubý a zospodu ti ledva drží, taký tenký 🤷🏼‍♀️ nuž to svedčí o ich práci... Cez izlato sme viackrát objednávali síce nie prstene, ale bolo všetko ok. Tam je problém iba to, že to tam je veľmi tenké. Voľakedy nerobili také prstene, boli cca rovnako hrubé dookola. Teraz nová móda 🤷🏼‍♀️ zhora inak ako zdola.

mell27
31. dec 2022

@royalpanda izlato sú najväčší šmejdi...

gertrudaosem
31. dec 2022

@mell27 v čom?

mell27
31. dec 2022

@gertrudaosem stačí si prečítať recenzie .... Vypadnuté brilianty po pár dňoch, pokrivené prstene... Najlepšie je kúpiť od zlatníka.

lalilla
31. dec 2022

Dokrkvany je preto sak je tenky ako papier. Urcite reklamovat a teda mozno aj zvazit daky iny lebo pri tejto hrubke to budes asi riesit casto

123nikolaa123
31. dec 2022

je strasne tenky, je naozaj kupeny v tomto case? ved vyzera akoby mal za sebou 20 rokov

slavomira236
31. dec 2022

@royalpanda to je koľko karatove zlato? Ja som chcela náušnice pre dcérku odtiaľ no ženy mi tu písali že sú tam veľmi tenké tak som nekupilA a čo som pozerala vetsinou je tam 9karatove zlato a to je shit

janinka007
31. dec 2022

@123nikolaa123 sa pozri co som pridala foto 20-30rocnych prstenov. Hentak biedne veru nevypadaju.

slavomira236
31. dec 2022

@royalpanda pozri toto je obrúčka mojej babky nosila ju 50rokov dennodenne červené zlato z Ukrajiny 24 karatove dokonca vieš ako ho preniesli? Zjedla ho a potom vy...la a už ho 15 rokov nosím ja všetko s nim robím ako aj babka to je kvalita

kacusik69
31. dec 2022

Ja mam tiez zo spodu snubak tenky a je stale ok… takto sa mi pokrivil prsten vtedy, ked mi bol moc volny a zavadila som s nim

zdenkastanka
1. jan 2023

Strasne tenucky je... preto pôsobí tak dokriveno a ani sa necudujem ze sa zlomil... reklamovať- dat urobit pevnejši...

ruzoveokuliare
1. jan 2023

Inak, keď som chodievala ešte na mojasvadba portál, tam o izlate nebola hádam pozitívna recenzia.
Držím palce, aby bez problémov opravili.

andrea78
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamvtme
1. jan 2023

@royalpanda 14 dni je na vratenie bez udania dovodu,.zaruka.a.reklamacia je uplne nieco ine....

ankare
1. jan 2023

Nevydavaj sa 😁