Zlomené perníkové srdce

zontik
19. sep 2020

Ahojte baby. Viete prosím zachrániť lásku? Mládenec zlomil srdce, a prosí opraviť, ale ja moc s tým skúsenosti nemám 😂 Bude sa to nejako dať opraviť?

asia83
19. sep 2020

@zontik Myslím, že podstatnejšie ako zlepené perníkové srdce, je láska v tom skutočnom srdci. To už fakt nemáte problémy? Veď nech kúpi nové. I tak na to iba prach sadá. Mimochodom, šikovná cukrárka opraví.

zontik
autor
19. sep 2020

@asia83 mne to nehovor, aj my mu tvrdíme, že ak je v pohode, tak pochopí aj zlomene srdce, ale vieš, puberťák to ešte moc prežíva 😁 a neviem,či ty si mladá nebola, alebo si taká bohatá, ale niektoré decká si to kúpia z vreckového, čo si ušetrili, tak nevyhodi 15€, lebo na to sada prach, trochu romantiky do života.
A mimochodom, pýtam sa preto, lebo nie som cukrárka, a aj ta cukrárka to zadarmo robiť nebude

asia83
19. sep 2020

@zontik A teraz akože čo ste s tým chceli povedať, smiem vedieť? Načo sa pýtate, keď všetko viete a nič vám nie je dobré? Kto iný to urobí, ak nie cukrár? Inštalatér? A za vaše pekné oči to nebude, pokiaľ nemáte cukrára z rodiny či známych. To sa potom oplatí nové srdce. My ich nekupujeme, tak netuším čo stoja. Ja som mladá bola, ale srdcia som nekupovala, nemala som komu. Venovala som sa škole, učeniu. Možno mame, otcovi sem tam som kúpila. Mladému povedzte, že keď nie je dostatočne zrelý na to, aby zvládol zlomené perníkové srdce, tak nie je zrelý na lásku. Nech investuje peniaze zmysluplnejšie, láska sa dá romanticky vyjadriť aj inak.

monulienka242
19. sep 2020

Ahoj, jedine vybrať z obalu, urobiť hustejšiu bielkovu polevu a len troška natrieť tie časti, ktoré sa oddelili od seba a takto ich spolu zlepiť. Len tá prasklina myslím, že úplne týmto nezmizne .... ak sa smiem spýtať kedy to chce /potrebuje/ darovať .... ? Prípadne mi napíšte súkromnú správu, možno niečo vymyslím..... 🙂

zontik
autor
19. sep 2020

@asia83 ja som sa pýtala, ako to mám skúsiť ja opraviť, rady od cukrárok, alebo niekoho, komu sa tiež podarilo niečo také opraviť.

asia83
19. sep 2020

@zontik Jáj. Tak to ste ale nepovedali. Ako píšu vyššie, bielkovou polevou tam urobiť nejakú ozdobnú čiaru. Na druhú stranu tiež, aby to malo symetriu.

zontik
autor
19. sep 2020

😉

simca06022011
19. sep 2020

Presne, vybrat, urobit polevu a zlepit s tym :D

simca06022011
19. sep 2020

@asia83 boze, ty aka si prijemna...

zontik
autor
19. sep 2020

@simca06022011 a nezlomí sa to zasa, predsa je to len cukor

simca06022011
19. sep 2020

@zontik po celej tej ploche to skuste trochu natriet tou polevou ako lepidlom, zlepit, a zhora ozdobit, mozno aj z dola.. no skusit treba. ked sa zlomi, tak sa zlomi... nic ine s tym neviete urobit. Bohuzial je to citliva vec. Nech si sadne s frajerkou a zjedia to na posedenie :D

83lenka83
19. sep 2020

@zontik vnútri zlep roztopenou čokoladou a nechaj zatuhnut v chladničke a vrch by som asi skúsila porosit vodou a nahriat fenom či sa to nerozpusti ale ešte nikdy som neskusala opravovať bielkovu polevu tak neviem či to pomôže.

matqa411211
19. sep 2020

@asia83 vy mate aky problem v zivote ze tu vyskakujete lebo chlapca trapi zlomene pernikove srdce? Tak asi ho to trapi lebo to chcel darovat z lasky za svoje peniaze a nechtiac sa zlomilo, preto je nevyzrely na vztah? Je mi luto ze ste nikdy take srdce nedostali lebo je to mile, asi preto ste taka neprijemna, a pride vam to ako blbost ale mna by tiez trapilo keby sa mi zlomilo to ale neznamena ze niekto nie je zrely na lasku preboha, take zcestne nazory...

zontik
autor
19. sep 2020

Ďakujem, idem niečo skúšať 😁tiez ma napadlo skúsiť to zohriať nejako,či horúcou vodou, alebo tým fénom 😉

monulienka242
19. sep 2020

@zontik najprv zlep, možno ten spoj bude vidno len minimálne ... to uvidíš hneď ako zlomené časti spojíš ....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zontik
autor
19. sep 2020

@viestta dík, nie zlý napad

zontik
autor
19. sep 2020

Baby, ďakujem za všetky rady. Zlepila som to cokoladou, vystuzila sparadlami, dúfam, že si nevylomia zuby, a ešte to idem tým kartonom podložiť.
Ďakujem🤗

andreatytler
19. sep 2020

@zontik Skvela praca. Vobec to nevidno... normalne som sa musela pozriet 2x kde bol ten zlom a aj tak nic nevidim.
Ja mam skusenost ze bielkova poleva praveze je velmi pevna ak je to srdce hrubsie a ta hrana ma vacsiu plochu tak tu polevu na obe hrany a potom pritlacit a drzi v pohode ale to tak do buducna, kedze problem je teraz uz vyrieseny. Ta cokolada sa moze v buducnosti roztopit vo velmi teplom pocasi.
Este som nepocula ze by sa stuhnuta poleva dala znovu roztopit... asi skor nie ako ano... lebo ona nestuhne ale uschne. Nabuduce skusim...

Ten mladenec je zlatusik. Dufam ze ta je ho laska to bude opatovat.

monulienka242
19. sep 2020

@zontik Perfektné !!!

asia83
19. sep 2020

@matqa411211 Ja som také srdce nemala komu dať, neznamená, že som ho nedostala. 😉 No, ono sa trošku treba zamyslieť nad celou konverzáciou, nie vytrhnúť niečo z kontextu a byť hneď nepríjemná. 😉 Pekný večer prajem. Verím, že ho máte.

asia83
19. sep 2020

@simca06022011 Som úprimná. Nebudem sa tu líškať niekomu a budovať jeho naivitu. Koniec konverzácie.

matqa411211
19. sep 2020

@asia83 videla som celu konerzaciu a napisala iba to co vy...

zontik
autor
19. sep 2020

Ďakujem, hlavne, že je chlapec spokojný, za ten úsmev sa oplatilo 😋😂