Zlodeji nafukovačiek

21. júl 2024

Chcem sa len poďakovať zlodejovi, ktorý nám na kúpalisku z bazéna na drzovku ukradol obrovského nafukovacieho žraloka, nech mu a jeho deťom padne na úžitok a užijú si s ním kopu zábavy 😃 Viac, ako stihol môj syn, ktorý ju dostal na narodeniny...Ako teraz vážne, to fakt niekomu napadne šlohnúť metrového žraloka z bazéna, keď sme sa nepozerali, utekať s ním na deku, vyfúknuť ho, zbaliť si do tašky a potom na druhý deň nafúkať a dať decku, že ,,aha, toto som Ti ukradol na kupku?,, 😀 Nejde tu o 18 €, synovi kúpim novú, ale o ten princíp. Ako je to smiešne, no som smutná a nahnevaná z ľudí, či toto im chýbalo ku šťastiu...

klementinka58
21. júl 2024

synovi slohli 2x palice od lyzi 🙄

kukuk29
21. júl 2024

Vy si nechávate žraloka v bazéne keď idete na deku ? Či vám ho ukradli keď ste boli pri ňom ? 🙈 V dnešnej dobe musí mať človek svoje veci radšej stále na očiach a pri sebe 🙈🙈🙈😰

autor
21. júl 2024

@kukuk29 Na chvíľu sme ho požičali deťom, muž mi ešte hovorí, veď nech sa z neho potešia aj iné deti 😁 Pozerala som z deky, ako sa s ním pekne šantia, na chvíľu som sa otočila, dala dcére pitie, ošúpala banán, kuknem do bazéna a žralok nikde 😬

oli18
21. júl 2024

Dcera bola na Cypre, obrovsku labut nechavali celu dovolenku na noc pri bazene, lebo sa nevmestila do vytahu a nezmizla. Je to o jednotlivcovi, nie kazdy by zobral, je este dost slusnych ludi.

kvietok2012
21. júl 2024

Nám ukradli nafukovačku na pláži v Bibione... ako je to pre mna zvláštne, nikdy som nikomu nič neukradla a zároveň aj smiešne, ze niekto sa ulakomí na niekoho nafukovačku za pár eur...

kristinapetronela
21. júl 2024

Je to smutné .nám tak ukradli detské lyže

zooeynka
21. júl 2024

Ktore kupko? Aspon okres napis

autor
21. júl 2024

@zooeynka Maďarsko, Sárospatak

mamina7070
21. júl 2024

nuz zaklad je nepoziciavat neznamym najma ak ide o narodeninovy darcek

autor
21. júl 2024

@oli18 Súhlasím s Tebou, že je to o ľuďoch...aj my sme tam toho žraloka nechávali pár dní v bazéne (boli sme tam v kempe) a nezmizol, všetky deti sa s ním hrali...až pokým sa na neho niekto nezlakomil 🐬

klip0
21. júl 2024

Tak zas možno ho vynieslo nejaké dieťa a niekde odnieslo, možno si mysleli že to je "erarna kúpaliskova" nafukovacka

zuzanka.zuzu
21. júl 2024

a možno niekomu zavadzala tak ju prepichol 😀 nie všetci máme radi takéto kraviny na kúpalisku 😜

autor
21. júl 2024

@mamina7070 Asi tak...

autor
21. júl 2024

@klip0 Obehli sme kupko, nikde nebola. Ale tak moje deti sa s ňou predtým hrali, asi vedeli, že niekomu patrí 😏

autor
21. júl 2024

@zuzanka.zuzu To hádam nie, bola v bazéne pre deti, kde nebol ani veľký nával, takže nikomu zavadzať nemohol 😁

zooeynka
21. júl 2024

Boze kasli na to. Este vam mohli zmiznut doklady, penazenky, mobily, kluce od auta....

autor
21. júl 2024

@zooeynka Veď hej, o nič nejde, len som sa chcela podeliť, na čo všetko sa dnes ľudia zlakomia 😄

minenkak
21. júl 2024

To naozaj si niekto nosí na kupko do bazéna nafukovačku,veď to totálne obmedzuje ostatných

zuzana212722
21. júl 2024

No nemali ste požičiavať..presne pre toto to nerobm ani na ihrisku keď príde decko ze ci môže synovu motorku..no nemôžeš..
Ja som to kúpila pre moje dieťa a nemienim to dať pokaziť inému navyše to stálo dosť peňazí takže smola..už ste poučení

miskakyska
21. júl 2024

.. myslíš, že si to tu zlodej prečíta.. ?skôr na stránke kúpaliska,alebo mesta..🙄

deedol
21. júl 2024

Sla by som sa spytat nejakeho pracovika v kempe. Mozno deti niekam odniesli a ostal tam. Nam tak niekto vzal rukavy (chereky, cize celkom drahe) v senci v aquaparku a o dva dni sa nasli

petulda333
21. júl 2024

@minenkak aj my nosime. Pouzivame len ak je moznost a nezavadzia

petulda333
21. júl 2024

Ludia su rozni. Nam pravidelne ukradli z hrobu sviecky,kvetinace,vence. Otras

katica06
21. júl 2024

@kvietok2012 ja som v sobotu nechala v Bibione nafukovačku pod lehátkom (2x s tým bola dcéra v mori)a ďalšiu sobotu sfúkla a nikto ho neukradol. Bývali sme 5-6min od pláže nechcelo sa nám to trepať

autor
21. júl 2024

@minenkak Bola v detskom pomerne veľkom bazéne, nikoho neobmedzovala, v tom čase tam bolo asi 10 detí...

autor
21. júl 2024

@miskakyska Nečakám, že si to tu zlodej prečíta 😃 To len tak, že akí sú ľudia...kúpim novú, nie je problém

nelca84
21. júl 2024

No ak si ho spustila z oci len na chvilu a potom si ho nikde na okoli nevidela, ja by som predpokladala, ze detom praskol a sfucal, ci?

30katrusa40
21. júl 2024

Ak ste ho nechávali aj na noc v bazéne niekto si mohol myslieť že nemá majiteľa tak ho vzal

autor
21. júl 2024

@nelca84 To skôr nie, bol dosť veľký, do 45 kg, len tak ľahko by nesfúkol (mal asi 4 otvory na nafúkanie) 10 ročný syn na ňom jazdil vo vode a prežil to 😀

autor
21. júl 2024

@30katrusa40 Na noc nie, brali sme si ho na chatku