Zlá energia v novom dome

pazdura
21. aug 2022

Baby znie to neuveriteľne ani sa mi nechce veriť že to píšem práve ja....Sesterka s mužom si kúpili domček ktorý prerábaju je to starší ale pekný domček,volala mi sesternica či jej dám kľúč od chaty či tam môže na istý čas byť s mužom prv som myslela že asi sa pohádali strašne plakala no potom mi volal jej muž že sú na pohotovostí Soni dávajú niečo na ukludnenie... Potom mi rozprával čo sa v tom dome deje že ho predajú a chcú mať pokoj veríte že tam môže byť zlá energia alebo niečo také? To čo mi rozprával nebolo ani trochu vtipné..

moonlight1210
21. aug 2022

@pazdura a deje sa tam co?

bessie12
21. aug 2022

@pazdura co sa stalo ?

martinkatinka
21. aug 2022

A co ti take rozpraval? On to zazil tiez, ci len zena mu to rozpravala?
Moze byt, ze proste ta zena je na tom psychicky zle a ze to pripisuje domu... Tazko povedat.

lechtivka
21. aug 2022

Verím v také 🙈

terry2003
21. aug 2022

Aj ja verím, že je niečo medzi nebom a zemou

terry2003
21. aug 2022

Možem sa opýtať, že čo sa stalo?

macik166
21. aug 2022

@pazdura aj mňa zaujíma, čo sa stalo

pazdura
autor
21. aug 2022

@moonlight1210
@bessie12
@martinkatinka nie práve že Soňa sa tam tešila ona ho vybrala ale od začiatku mala divný pocit no a aj jej manžel vravel že ten dom nieje v poriadku od kedy tam bývajú sa boja taký blbý pocit minule obaja v noci počuli ako niekto chodí pod oknom ale na kamere nikto nieje a aj Astra pes strašne štekala, a vraj sa dejú čudné veci v tom dome ale vraj načo mi to budú rozprávať keď tomu neverím... Dosdala na narodeniny kvety v kvetináčov a do rána všetky do jedného úplne vyschli... Našli pri záhradnom posedení obesenú susedovu mačku... Večer nechali vetrať na vetračke okná a ráno boli všetky pozatvarane.

bessie12
21. aug 2022

@pazdura mozno na zaciatok by bolo dobre vysvätit ten dom a vycistit od negativnej energie.

terry2003
21. aug 2022

@pazdura fuha. Ja by som ten dom nechala vysvätiť kňazom.

maria1678
21. aug 2022

@pazdura treba to riešiť s kňazom, jednoznačne

ejbyk
21. aug 2022

@pazdura a ešte tu o Snehulienka, alebo o Hlupom Janovi....
Akože nehovorím že nič medzi nebom a zemou nie je ale toto je už rozprávka....

bessie12
21. aug 2022

@ejbyk tak mozno je to trochu prikraslene, ale z casti to moze byt pravda.

zmrzlinka2021
21. aug 2022

@pazdura
Prepac, nerozumiem, co by tam malo byt zle?

pazdura
autor
21. aug 2022

@bessie12 asi tak sa tešili z toho domu

martinkatinka
21. aug 2022

Prilis vela nahod.... Susedov maju akych?
Ja som racionalista... Hoci v jednom prenajme som mala tiez strasne zly pocit, az som bola rada, ked sme nasli nieco ine a isli prec..... Tiez sa mi zdalo, ze sa tam deju cudne veci, ale z toho divneho pocitu mi pracovala fantazia.
Jednoznacne, ak maju zly pocit, bud dat vysvetit alebo predat a odist. Na vsetko je vysvetlenie, ale ten zly pocit nevysvetlis. Psychika pracuje.

moonlight1210
21. aug 2022

@pazdura tu obesenu macku tam ale mohol niekto konkretny nechat.
Ale to zas znamena, ze im do dvora vosla osoba s nejakou psychickou poruchou. Co tiez nie je dobre.

pazdura
autor
21. aug 2022

@zmrzlinka2021
@ejbyk nereaguj ak nechceš podotýkam nikdy by neklamala od kedy tam bývajú je smutná, nervózna a ak sa jej pýtam niečo o dom je jej do plaču? Táto rozprávka asi nebude o Jankovi Hraškovi...

ninusa221
21. aug 2022

A vlastne naco je dobra tato tema? Ako ti mame pomoct nechapem založenie tejto diskusie…

martinkatinka
21. aug 2022

@ninusa221 no ze ci na to veris alebo nie?

bessie12
21. aug 2022

@pazdura tak nech teda idu za knazom. Dufam, ze to pomoze.

solange7
21. aug 2022

@pazdura davas prilis vela bizardnych tem. Bud si rada vymyslas, alebo trpis historionskou poruchou.

pazdura
autor
21. aug 2022

Vymyslieť si to nemohli, finančne sú na tom dobre neviem ani sama ako im pomôcť ale aj susedia chceli ten dom ale sesternica ponúkli viac a kúpili ho a nevychádzajú zle so susedmi, a Soňa je veselá kopa, ona by si takéto veci nevymyslela..

pazdura
autor
21. aug 2022

@solange7 Ty tu asi tiež si často keď máš všetky prečítané 😉

martinkatinka
21. aug 2022

@pazdura temy, ktore si zalozila, sa daju vyfiltrovat. Si zrejme duchovne zalozena a mas dost "komplikovanejsich" ludi vo svojom okoli... A kazdeho riesis. 😉

pazdura
autor
21. aug 2022

@martinkatinka si ma pobavila teraz 👏

pazdura
autor
21. aug 2022

@zmrzlinka2021 práve to nechápeme bola som tam je tam krásne a aj som u nich spala a nič zvláštne sa tam nestalo... To mi nejde do hlavy že sa strašne tešili a pekne si ho aj zariadili... Podľa mňa by bola škoda odísť s takéhoto domu...

basska_b
21. aug 2022

No jedine predat to... takychto podobnych tem je tu dost 😱

moonlight1210
21. aug 2022

Tak dat dom vysvatit.
Alebo to skusit cez niektoru skupinu lovcov duchov. Preco nie.
A nemali by vylucit ani moznost, ze ich chce ktosi vystvat. Ale zivy, nie z ineho sveta.

pazdura
autor
21. aug 2022

@moonlight1210 mňa hneď napadli susedia ako sú milí ale raz ten dom chceli skôr