Zlá energia a požičaná vec

moni141
20. jún 2024

Dobry den,
trochu je mi aj smiesne co sa idem pytat, dobry material pre zlteho slonika na instagrame akurat 😅
Ale...mam v rodine osobu, ktora je ocividne zla, manipulativna a neprajna, ohovara asi kazdeho koho pozna a nejde z nej nic dobre. Zvykneme sa hadat, ale vzdy sa snazim aby sme boli za dobre aspon relativne, lebo sa jej proste nevyhnem. Teraz sme sa pochytili trochu 2 dni dozadu a caka nas oslava, na ktoru sme obe pozvane. Pri stretnuti dnes sme sa zacali normalne rozpravat, nejak sme presli na tu oslavu a ona spominala, ze nevie uz 2 dni najst kabelku, ze asi pri stahovani ju zahrabala...ja som jej truba ponukla, ze mam vela malych kabeliek, ze jej ju poziciam. Absolutne som na tom nic nevidela, je to sice zla osoba, ale proste nech ma ked potrebuje. Az potom mi na zaklade rozhovoru co som pocula nahodne v mhd napadlo, ze ci nemoze spolu s tou kabelkou, ked ju vrati, prist do mojej rodiny nejaka zla energia a nedobre veci.
Ono nam totiz vyslovene praje zle, ale asi mam dobre srdce ze to vzdy nejak prekusnem alebo co 😅
Neviem ci uplne verim na taketo veci, ale ten rozhovor mi nasadil chrobaka do hlavy. Co mam potom urobit? Da sa nejak chranit proti tomu, vyhodit kabelku alebo co?? Som totiz celkom nesvoja zrazu z toho, lebo uz napachala tolko zla a skody, ze vlastne uz len z principu by som jej nemala pozicat nic.
Dakujem za rady

zmrzlinka2021
20. jún 2024

@moni141
Prosím skus mi logicky vysvetlit ako sa ti s kabelkou moze vratit zla energia od nej.

moni141
autor
20. jún 2024

@zmrzlinka2021 to neviem, preto si aj priznavam, ze je to blbost, ale viem, ze su ludia, co veria na tieto veci a ja som z tej osoby uz zufala, lebo co tyzden, to konflikt a uz mi fakt vselico napada.

seahorse27
20. jún 2024

Neries blbosti, urcite s kabelkou zla energia nepride, pokial sa dotycna nezaobera ciernou magiou. Skor sa cudujem, preco nukas veci na pozicanie osobe, ktoru nemas rada.

moni141
autor
20. jún 2024

@moni141 takze som taka ze sama neviem, ci tomu berim alebo nie...ale je pravda, ze odkedy zacala intenzivne vyvolavat konfliky za posledne mesiac, kazi sa nam snad vsetko mozne

moni141
autor
20. jún 2024

@seahorse27 to sa cudujem aj ja. Asi som prislis hlupa ked si ju stale pripustam k telu. A o to ide, ze ja ju rada aj v podstate mam, zazili sme vela peknych veci, ale to bolo davno...

barbora0308
20. jún 2024

@moni141 Dobry namet na novy horor s nazvom: "Posadnuta kabelka" 😈 🤦😅.

zmrzlinka2021
20. jún 2024

@moni141 odfiltruj danu osobu zo svojho zivota

moni141
autor
20. jún 2024

@barbora0308 tak nemyslela som az takyto extrem 😅😅 asi take co na to neveria, len sa pobavte. Sama sa smejem, ale na druhej strane som fakt zufala z toho, co sa kvoli nej v celej rodine deje a uz mi ocividne z toho trochu sibe 😅 Asi mate pravdu zeny, vsak mi nic take nenapadlo, kym som nepocula sa niekoho o tom bavit. Mozno to ale najde nejaky reziser teda a natoci to 😅

maca1984
20. jún 2024

Ja mám v rodine tiež takú prajnicu.
Bežne jej požičiavam veci lebo nemá a lakomá je kúpiť si.
Žiadna zlá energia sa s vecou nevrátila.
Za to keď tá osoba príde, aj slnko zalezie 😅

moni141
autor
20. jún 2024

@maca1984 tak to by si rozumeli...trochu ste ma upokojili asi, dakujem 😁

guiseppinka
20. jún 2024

Nieco na tom bude... to su tie veci medzi nebom a zemou... povedala by som jej, ze nech si tu kabelku necha - pre istotu a mas pokoj. Nabuduce ai kusni do jazyka😁

macekovam
20. jún 2024

@moni141 tak jej ju daruj... a hotovo

moni141
autor
20. jún 2024

@macekovam to ona 100% neprijme. Ale skusim jej to asi aj tak navrhnut ak by som stale mala zly pocit

januska12323
20. jún 2024

Povedz jej nech si ju nechá a ak nechce podaruje ďalej.

minesasubu
20. jún 2024

Ja radim kabelku jej nechat ako ,,dar,, popripade ak ju nebude chciet tak jedine dat do krabice a nechat niekde pri kontajneri a hotovo
usetrite si vela starosti potom ver mi 🤞

moni141
autor
20. jún 2024

@minesasubu dakujem vam vsetkym za odpoved. Skusim si to nebrat k srdcu a nepremyslat nad blbostami dopredu, ale keby mam zly pocit, vyhodim ju.

macekovam
20. jún 2024

@moni141 nechaj ako dar alebo jej povedz nech s nou nalozi ako mysli.. ze uz mas inu... 🙂 a moze ju aj rozdrapit

petronelag
20. jún 2024

@moni141 ja som mala tetu, čo sa zaoberala takýmito vecami medzi zemou a nebom a niekedy som aj počúvala, čo radila. Ja som tiež zvykla požičiavať veci sesterniciam a kamarátkam, hlavne oblečenie a hovorila mi, že aby som to nerobila, lebo si s tým požičajú moje šťastie.

katka700
20. jún 2024

@moni141 Ak jej tú kabelku nechceš venovať alebo ju neprijme daj do nej po vrátení sungitovu pyramídku. Sungit vraj čistí od negatívnych energií.

saraxyz
20. jún 2024

@moni141 nikto nená nad tebou moc, pokiaľ mu to "nedovolis". Ak už ale takéto myšlienky máš, tak kabelku vyhod

mantilka
21. jún 2024

@moni141 daruj jej ju. Zabiješ jednou ranou dve muchy.