Život s vojakom

4. júl 2022

Ahojte žienky, sú medzi vami nejaké také, ktoré žijú s vojakom? 🙂Myslím ale skôr také, čo majú za muža dôstojníka alebo vojaka zo špeciálnych jednotiek ?🙂 Ako zvládate momentálnu situáciu s vojnou na Ukrajine ? Môj je stále preč a nonstop sa im vyhrážajú poslaním do štruktúr NATO. Bola by som rada, ak by som si tu našla žienku, ktorá prežíva to isté a ako zvláda život s ambicióznym mužom 🙂

honey666
4. júl 2022

Ahoj, moj manzel pred nejakou dobou isiel do civilu presne pre to ze nebol s nami, stale niekde chodil. Stale nieco, nikdy nevedel ze kde kedy ide. Nic sme nemohli naplanovat. On sa vseobecne v tejto praci “nevidel”, dlhsie nad civilom rozmyslal a tak tento rok isiel do civilu. Ze to je psychiatria v tom vojsku

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
honey666
4. júl 2022

Aha potom je to ine, ak tvoj muz tou pracou zije ak ho bavi tak asi nech neodchadza ale je to na ukor rodiny..

heni79
4. júl 2022

Nemám muža vojaka, no zarazila ma tvoja formulácia, že sa mu "vyhrážajú", že ho zaradia do štruktúr NATO. Kto sa mu akože vyhráža? Však ak je raz vojakom z povolania a sme členmi NATO, kam ho akože majú zaradiť/nezaradiť resp. poslať/neposlať? Akože mimo SR?

lubigabrikova
4. júl 2022

Aj moj manzel je vojak. Ak tvojho ta praca ubija a mentalne to nezvlada, mal by porozmyslat nad zmenou zamestnania.
Byt vojakom neznamena to, ze si odsedis 8 hod v kancli a potom ti pipne na ucet vyplata.
My sme sa uz 3x stahovali, 3 roky zili v zahranici, moj muz bol prec 2x - raz na rok a druhykrat na 7 mes. A zvladli sme to.

autor
4. júl 2022

@lubigabrikova no to pisete tej nespravnej 🙂 on tou pracou zije, naplna ho a obetoval kvoli nej uz skoro vsetko. 8micky zdaleka nerobi. Pracuje aj na ukor volneho casu. Ja som si len chcela vymenit par sprav s niekym, kto ma podobnu situaciu. Zivot s vojakom zvladne naozaj len silna zena.

jankamk
4. júl 2022

Ja som s vojakom už 19 rokov a zažili sme už hádam všetko. A poviem Ti, za tie roky som si už zvykla. Tiež tou prácou žije, už môže ísť dávno do dôchodku, ale on ešte nechce. Keď chceme byť spolu, musím to ešte nejaký rôčik vydržať. A teraz je tiež stále na hraniciach ☹️

era777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macikovaiveta
4. júl 2022

Život s vojakom znamená tolerancia, prispôsobenie , sťahovanie a pod.Dá sa to zvládnuť viem o čom píšem , som s vojakom 42 rokov , ale teraz už vo výslužbe.

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. júl 2022

@markus1 ano, ved aj ja som vedela, do coho idem🙂 len niekedy, ked lomcuju zenou hormony, tak vsetko tak emocne preziva, ale potom je zas dobre🙂 preto som rada za tuto skupinu, ze sa tu zeny navzajom podporia, vymenia si skusenosti, poradia si 🙂 lebo ked tieto temy clovek riesi ,napriklad, s kolegynami, ktore maju partnerov stale pri sebe, tak na psychike vam neprida reci typu, ze to nema vyznam taky vztah, a to ta isto podvadza a pod :D

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. júl 2022

@markus1 dakujem za podporu a ja tiez prajem vela dalsich stastnych dni 🤗

heni79
4. júl 2022

Nuž, autorka, prosím odpoveď. Kto núti tvojho muža a k čomu presne? Odpovedala si na priaznivé komenty. Ale na jednoduchú otázku si odpoveď nedala. Prečo? Mňa to naozaj zaujíma.

autor
4. júl 2022

@heni79 nikto nenuti, bolo to len zle podane. Malo tam byt vkuse posielaju...lenze mna zaujimaju odpovede zien, ktore s takymi muzmi ziju, preto som sa vyjadrila len k tym komentarom. Nemam chut sa tu s nikym dohadovat a chytat za slovicka 🙂 dakujem za pochopenie 🙏

heni79
4. júl 2022

Nuž, ako chceš. 😉

era777
4. júl 2022

a to este nevieš, ked je zena vojacka aj manzel 😁 je to len o tolerancii vsetko ❤️ vzdy sa da najst konpromis 😉 aj, ked miestami to nieje lahke, ale ked je laska vsetko ide 😉 laska hory prenasa, nie nadarmo sa vraví 🙂

autor
4. júl 2022

@era777 no viem si predstavit 🙂 ja by som sla do armady hnedy popravde. Ale uz som na nu stara a ani nie som taka zdatna, akoby sa na armadu patrilo:D