Zhasnutá svieca na adventnom venci

nepalsky
20. dec 2015

Prajem vám pekný večer. Chcel by som poznať váš názor na istú vec.

Dnes ráno sa zapálili všetky štyri sviečky na adventnom venci. Bolo by všetko v poriadku ak by po chvíli jedna sviečka nezhasla.
Znamená to podľa vás niečo ak na adventnom venci zhasne jedna zo všetkých štyroch zapálených sviečok? Je to podľa vás nejakým znamením? Alebo vy na mojom mieste by ste si z toho nejakú ťažkú hlavu nerobili? Prihodilo sa vám to niekedy? Ak áno, ako ste si to vysvetlili?

Beriem do úvahy iba rozumné, poučné odpovede. Ďakujem.

malabiba
20. dec 2015

znamená to iba to, že na jednej zo sviečok bol buď zlý knôt, vlhký knôt, krátky knôt, alebo ju ofúkol prievan a tak.....a ostatné nie 😉

zuz02
20. dec 2015

Vsetky taketo spekulacie su pre mna poverou. Nie som poverciva, a preto takymto veciam neprikladam ziadny vyznam. Chyba sa podla stala niekde pri vyrobe, ako uz malabiba napisala.

sardinka335
20. dec 2015

@nepalsky rozumnu a poučnu odpoved mozeš dostať len na rozumnu otazku...aj nam dnes večer nehorel jeden knot sviečky na adventnom ,,venci,, lebo sviečka ,,dohorela,, ...a teda takéto bludy ma nenapadli a to som čisty neurotik. 🙂
Odporučam zabudnuť na všetky tradicie ako rozkrajovanie jablčka lebo ked sa tam po rozkrojení neobjaví hviezdička - zdravie, šťastie, ale križik...tak skončíš na psychiatrii nie? Psycho fakt...

sissy27
20. dec 2015

@nepalsky hej, je to znamenie... také, že sviečka má nejaký "technický" problém alebo vám netesnia okná a je prievan... a teda ráno sa vám toto stalo a ty celý deň nad tým rozmýšľaš a večer z toho spravíš diskusnú tému, hej? 😅 no tvoje starosti a prezidentov plat...

iwesska
21. dec 2015

Mne sa vcera na jednej sviecke podarilo zapalit knot az na 3x, znamena to nieco? 😀 Dcera celu noc nespala poriadne, zeby kvoli tomu?!? 😀

sardinka335
21. dec 2015

@iwesska no ,,na sto péro,, koli tomu nespala... 😀

flipflopi
21. dec 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

urcite by som to neriesila, nemuselo to nic znamenat