Zháňam lepidlo, ktoré sa dá pohodlne odlepiť

usiko
18. jan 2013

Ahojte , neviete mi poradit nejake lepidlo, ktore bude lahko odlepit bez stopy? potrebujem nalepit obrazky z vykresu, co som namalovala, na posuvnu skrinu, teda oblepit tu skrinu obrazkami....a potom, mozno o rok, o dva, odlepit ,aby na tej skrini neostali ziadne flaky a aby sa todalo odlepit lahko.....mam take stvorceky gumove, co vytvarujem a zalepim to, ale kedze tie obrazky su povystrihavane do kvetov,tak to by som potrebovala tych gum asi 300 aby som zalepila kazdy odstavajuci kusocek...takze tonie......ja sa len chcem opytat na moznosti..neexistuje nejake lepidlo,napriklad take akym sa lepia napr dialnicne znamky? ze aj o tok to bez problemov odlepite?v papiernictve mi neporadili a na nete nic neviem najst....dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strawberry17
18. jan 2013

@usiko nemam auto, ale pokial viem tak tie dialnicne znamky sa praveze zle odlepuju 😅
akurat co viem poradit, tak ked nejde nejaka nalepka dole tak pomoze to nahriat fenom ale neviem ci je to vhodna technika aj na tie tvoje nalepky

martinkatinka
18. jan 2013

Mňa napadá, že sú také fólie, ktoré sa potom dajú odlepiť, ale to by si musela vytlačiť asi priamo na to...

adelajda2012
18. jan 2013

mozno by slo nalepit tie tvoje povystrihovane obrazky na nejaku samolepiacu foliu (napr.bielu) a tu potom na skrinku

romaroma
19. jan 2013

staci obycajnu zltu papierovu pasku, nie ta, co sa namaca (glejova), ale papierova, co sa trha. spravit z nej take kolecko, aby z oboch stran sa lepilo. ta sa da bez problemov strhnut z hocicoho a nezanechava stopu a neznici ani vykresy.

barbi789
4. nov 2018

@usiko Viem že už je to asi neaktuálne, ale podľa mňa je super taká biela hmota podobná žuvačke