Zháňam Disney oblečenie pre ženy

lulu112
10. júl 2017

Ahojte. Zháňam šaty, tričko, teplákovú súpravu pre kamarátku k narodeninám,,,,,proste niečo s minnie mouse vzorom. Neviete o niekom kto tieto veci predáva? poprípade kde to kúpim??

radolina
10. júl 2017

Ja to nekupujem ale moja kamaratka je tiez maniacka a ona si kupuje zo sugarbird ale neviem v akej cene by si to chcela lebo tam toho sice maju kopec ale tie veci patria k tym drahsim. Ale najdes tam aj saty, aj tricka, skoro vsetko tam maju s takym motivom 🙂

sisulia
10. júl 2017

je toho plny net. staci ak si natukas do vyhladavaca disney oblecenie pre zeny a hned mas co pozerat. inak ak by si si zasla aj niekam do obchodu, tak by si nasla aj tam toho dost. ja mam tiez doma zopar kuskov, no zvacsa som na ne natrafila normalne v obchodoch😉

opuska
11. júl 2017

staci, ze si zadas nieco take do googlu a hned ti tam vyhodi trilion odkazov.. v obchodoch ale toho maju tiez dost aj pre dospele, staci trochu pohladat a teraz som toho videla vela aj cinanov napriklad ale neviem v akej cene a kvalite by si tie veci chcela..

misulienkamisa
11. júl 2017

Ja si také veci objednávam z internetu, ten sugarbird čo písala sisulia je na tieto veci celkom bohatý, fakt tam toho majú na milú jarmilu ale je to dosť drahé, tam dáš za šaty aj 50€ a to je podľa mňa dosť za nejaké obyčajné obtiahnuté šaty. Skôr si len tak hľadaj po internete, ja si zakaždým objednávam odniekaľ inakadiaľ a zatiaľ mi prišlo všetko vo veľmi dobrej kvalite 🙂